Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag férfit miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdag férfit miért idegesítek fel azzal, ha én azt mondom, hogy büszke vagyok, és nem fogok cipőért és kabátért könyörögni, hanem dolgozom és megveszem azt magamnak?

Figyelt kérdés
Párom közeli rokonáról van szó. Ennyire idegesíti a gazdag férfiakat, ha egy nő dolgozik?
2013. okt. 31. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább az idegesíti, hogy van párod, és az gazdagabb, mint ő.
2013. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor azért kezdett sértegetni, hogy a felesége fürdik a cipőkben, míg én szívok?

Már értem.

2013. okt. 31. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon sértően nyilatkoztál a feleségéről, aki talán nem is könyörög, csak valamiért így a jó mindkettejüknek (a férjnek is), hogy nem dolgozik.

Szóval ennyi információ alapján akár még te is lehettél bunkó, ne várd, hogy bárki hasra essen egy ilyen kijelentéstől. Én is vettem már a páromnak ruhákat stb., pusztán szeretetből, ez nem lehet téma egy komoly párkapcsolatban, ahol a felek szeretik egymást. Amíg nem kihasználásról van szó, addig ez nem probléma, más életéhez meg neked sincs közöd.

25/N

2013. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!