Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg kérdés. Pls egy kis help? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. Pls egy kis help? )

Figyelt kérdés

Megismertem valakit,és szóba került ez a meleg téma és abba is az orál ami mindig erdekelt "milyen lehet" és háát alap hogy fel ajánlotta :)) de szeretné hogy más is legyen...én lennék a passzív..nem azt mondom hogy az a része "érdekel" de ha neki jo és ennyire szereté és persze "megengedi" hogy én őt....


A kérdés mikre figyeljek?Gumi kell?Milyen pozba?El menjen belém?Én el tudok menni ha ő .... engem?Vagy ha el megyek amikor ...ő engem akkor az baj?vagy simán ugy el csorog?Tudom h sikosito meg kis tagitás meg fájni fog meg stb...



2013. nov. 1. 03:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem irtam de gyors "help" kène mert dèlutàn lenne ... bàr csak az oràl..abba sok kèrdèsem sincs csak jo lesz neki..bàr nekem règi vàgyam kiprobàlni de azèrt èrdekel h ne muszàlybòl menjen el...ès nem gàz ha elsönek pl le nyelem?Vagy ha nagyon rossz lesz neki ès el se tudd menni?Elvileg èleg nagy van neki 21cm 6cm vastag...enyèmhez kèpest...
2013. nov. 1. 04:08
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha akkora van neki,ne Te legyél a passzív,főleg,ha még szűz vagy.Baromira fog fájni.

Gumit mindenképp használjatok!!!!!

2013. nov. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én javasolnám,hogy az orálhoz is használj óvszert,mert nem tudhatod,mikor és kivel volt utoljára együtt...
2013. nov. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem mennék tovább az orálnál...
2013. nov. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves theMESTER.

A mestereknek egy közös tulajdonságuk van. Bölcsek...

Sok minden érezhető a hozzászólásodban, csak a Bölcsesség nem...

2013. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 moonlightsentinel ***** válasza:

Gumi kell, ha nem megbízható a srác, innentől kezve, hogy elmegy-e beléd, vagy nem, tökmindegy. Csak attól, hogy dug, kevés srác tud elmenni, azok sem a kezdők, szal valószínű rá kell majd segíteni magadnak kicsit :) Miért lenne baj, ha elmész? :P Az a cél, nem? xD

Ja, sok síkosító, és ha nagy mérete van, akkor nem kis tágítás, hanem sok tágítás. Az első 10-20 másodperc lehet, hogy fájni fog! De hidd el, csak azt kell kibírni, utána jó lesz!

2013. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm öket:) orálhoz én nem szeretnék gumit mert pont az vonz h számba illetve csak az vonz...anált meg Ő szeretné...na de lassan indulok és irok majd utána thx mindent :)
2013. nov. 1. 13:00
 8/12 A kérdező kommentje:

Hàt huu annyit mondok :) :/ :(!

Leeirom az egészet mert ha ti nem irtok privit brle se megyek.Elsönek kis tisztitàs fecsjendövel meg borotva,taliztunk duma stb lakàs.A lényeg onnantol van hogy le vette a nadrágot ( rusht használtam meg ö is ) hààt nem volt 21-22 max 18-19 de nagyon vastag.Elsönek tipi puszi rà ès egy nagy szivàs rush amitöl el ment a fejem ès egyböl ham...nagyon jo lehetett neki mert 10 perc lehetett...èn magamnak közbe hamar és a tenyerembe mentem el ès avval huzogattam nekinilletve ...a sex meg hát utàna 3 perc tàgutàs mert " kivànta" sok sikositò de mire be került col egy 40 perc...vègül oldlròl lett jo de minden higy jo volt..kutyàba meg engedtem h elengedje magàt ès 5 percig mint állat...fàjt de jo volt most nagyon fàj :/...persze gumiba...utána mèg egy mosàs és le akartam opni megint de nem ment neki...na nagyjábol ennyi a lényeg.

2013. nov. 1. 18:39
 9/12 ftf1983 ***** válasza:
Akkor ahogy látszik tetszett a dolog neked :D
2013. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazàbol csak az oràl ami huu ès fogom màskor is...de nem vele..nagy volt nagyon...ès nem sokat "kivànom" max havi 2-3 alkalom ès egy kissebb pasit.Aki szèkesfehèrvàri ès nèha akarja hogy le...opjam ès igènyes ès semmi több az irjon :)
2013. nov. 3. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!