Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek valami miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek valami miatt nem lehet (normális) párkapcsolatuk! Hogy törődtök bele, hogy teszitek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés

Már ha van itt egyáltalán ilyen. Szóval akinek nem lehet párkapcsolata valami miatt (vagy csak nem 'normális'). Akármi miatt. Nekem pl. betegség(ek)(fizikai főleg de van lelki is), meg hát amiatt hogy ocsmány vagyok mint a franc, ezek miatt nem lehet, még szexuális kapcsolatom se. És én nem igazán tudom magam túltenni rajta.


Szóval van még itt olyan akinek valami miatt nem lehet? De úgy értem hogy TÉNYLEG nem lehet.. nem csak olyan hogy jaj csúnya vagyok senki sem szeret.. (nekem sem ez a fő indok, látjátok). Te hogy teszed magad túl rajta, mivel nyugtatod magad? Vagy nem tudom hogy kérdezzem. ;(


2013. nov. 1. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vaszektomia es te is tulteszed magad rajta!
2013. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D köszi de lány vagyok. ;(
2013. nov. 1. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
hidd el, egyszert majd neked is lesz. Hány éves vagy? Nekem pl lehetne csak én nem akarok mert nem lenne rá időm, de attól még szórakozni szoktam,csak a komoly kapcsolat nem hiányzik most.
2013. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Ugyan kérlek!!! Ne nevettes, mert cserepes a szám... Kifogásokat és magyarázatokat milyen könnyű találni...
2013. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hmm...


kb 4 évbe került míg teljesen elfogadtam, de mindig van valami érzés bennem ami nem hagy nyugodni és ami mindig bezavar....lehet, hogy ez az érzés maga a kiirthatatlan ösztön.

De már jobb mint 4 éve, akkoriban ölni akartam, meg gyilkolni, mára már inkább átment öngyilkossági hajlamba....azóta meg már.....könnyebb.

2013. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 18 éves vagyok.


és nem kifogásokat akarok gyártani, szerintetek nem próbáltam már?


#5 igen én is így vagyok vele, most éppen a kettő keveréke bár inkább az öngyilkosság felé hajlok. lehet hogy tényleg ez valami ösztön. de nem is csak, látom a boldog párokat, és mindenkinek van valakije, hát rossz érzés hogy nekem nem lehet. nem tudom te hogy állod meg hogy megöld magad, de én nem tudom hogy érdemes-e így élni egyáltalán? egyedül?

2013. nov. 1. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Privatba leirod nekem, hogy milyen betegsegeid vannak? Biztos nem lehetetlen neked part talalni...
2013. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!