Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy 160 cm magas lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy 160 cm magas lánynak a 75B mellméret kicsi vagy pont jó?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ekkora vagyok és ekkorák a melleim. én kicsinek érzem.:(
2013. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden női mell szép, ami nem mű és nem lóg. Nekünk a mellméret nem olyan fontos, mint nektek a farokméret.
2013. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 rampapapam ***** válasza:

hány éves vagy?

mert ez kor kérdése is!

2013. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
160 magas vagy? Akkor pont jó (ha nem lóg de remélhetőleg nem)
2013. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 vakondka ***** válasza:

Nem a mell mérete a fontos, hanem a formája.

Ha szép a formája nem érdekel mekkora.

2013. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Kicsi mind a magasságod mind a mellméreted. Pedoknál jó lehetsz.
2013. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
már nem azért, de a 160 cm átlagmagasság a nőknél Magyarországon...csak mondom..
2013. nov. 1. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:

En is 160 centi vagyok, es epphogy 75B a cicim.

A baratomnak nyafogtam hogy kicsi... es de jol nezne ki ha nagyobb lenne.

O azt monta hogy "igen, kicsik, de szep formasak!"


Amikor elotte emlegettem meg a kapcsolat elejen, hogy megmutetem magamat, hat nem mondott semmit ra, csak kerdezte hogy mikor es miert... de ahogy elneztem az arcat nem volt elajulva az otlettol...

Azota nott a cicim a tabletta miatt, meg none egy kicsit akkor mar tuti nem muttetnem meg, mondjuk mar most is sokat csokkent a mutet veloszinusege, regen olyan 80%-ban akartam, most inkabb 20%-25% az eselye, hogy nott meg en is fogytam...


Azt nem tudom hol lehet olyan jo cicifixeket venni, amik osszebbnyomjak es szep dekoltazst csinalnak, kerekel, de a belso vonal most kezdett el toltodni es kene meg nekem oda egy kis mellszovet, remelem lesz :) Amugy jo kis gomb alakja van, latom az ivet, de toltodhetne meg jobban :P

Anyum profi melltartojaban olyan dekoltazsom van, hogy beajulok :)

2013. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye te se meg az első se. Nincs veletek semmi gond, ismerek jó pár ilyen nőt és mindegyik tetszik. :D Nem a mell mérete fogja meghatározni, hogy egy nő tetszik-e vagy se, amíg nem túl nagy...
2013. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jo, csak az aranyok miatt, meg a szep dekoltazsos ingek es rihak miatt olyan rossz neha...


De mondom most hogy fogytam es nott is a mellem, mar nem akarom annyira. Meg egy kicsit teltebb lesz akkor kesz a boldogsag, na meg en meg feszesitek akkor maris maskepp nez ki az ember lanya.


Meg ezt nagyon konnyen el tudjak szurni, szoval ra kell szanni a penzt- ok, a kuldoldi fizumbol nem gond, de inkabb koltom masra azt a penzt.


Az ajkamba amugy fog menni egy nagyon pici kollagen, a baratom nem jott meg ra hogy a fotoim azert olyan jok, mert picit-nagyon kicsit kinyomom az ajkamat (nem kacsaszajnyira) es igy aranyosabb az arcom, na meg teltett az ajkam.


De mar megtanultam, hogy ezeket nem kell nagyon hangoztatni, mert csak a vita van belole. Nem ertik meg hogy nem kacsaszajat akarok. Aztan egyszer egy ismerosom novere is ott volt aki nem ismerr engem es megmutattam neki hogy mire gondolok - azt mondta neki fel se tunik hogy ha akkorara csinaltatnam hogy nem termeszetes- na igen, mert o nem ismert. Aki meg ismert az egybol hurrogott. Csak egy piciket szeretnek. Es ezt is nagyon jo orvosnal.

2013. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!