Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Roma lányok! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányok! Nektek bejönnek a magyar/fehér srácok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak a fehér lányoknak a roma srácok.
2013. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább egyről mindenképp tudok, akinek igen. :D
2013. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

itt nem nagyon vannak romák.


komolyan mondom, nem tudom, hogy miért, de rajtam kívül asszem max....2-3 roma van itt. Kerestem őket napokig, de semmi. Van itt egy 13 meg egy 14....meg asszem még van egy 18 éves...mind romák és lányok....

ha kérdésed van inkább menj gyaloglóra.

2013. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A közelmúltban egy roma lány megkérdezte, hogy nem járnék-e vele. Igaz, én kreolbőrű vagyok, így annyira fehér nem vagyok. De annyira csoki sem. Inkább halványan barna, meg nyáron lefogott a nap.


22/F

2013. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt meg honnan vetted első?
2013. nov. 1. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit?
2013. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a fehér pasik,nagyon is (a párom német) Igaz én sem vagyok éppen barna bőrű sőt...:)
2013. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem személy szerint igen de óvom magam az ilyen beképzeltektől azt sem szeretem ha megnéznek mert roma vagyok[tisztelet a kivételnek](ehhez képest utálom az arany dolgokat magamon..mert nem szeretek feltűnősködni és a neon dolgokat sem díjazom...egyszerűen minden roma csajon olyan virít és ez engem irritál) de alapjában véve nekem teljesen mindegy hogy roma e vagy nem csak legyen normális és szeressen engem 13/L
2015. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!