Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek jött már be visszautasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek jött már be visszautasítás után a "akkor teszek rád"?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam, hogy "visszautasított? Szard le, majd jön akkor utánad, mindig akkor jön a nő utánad, ha teszel rá".

Ez hogyan, milyen gyakran szokott működni?

UI: egyszer már próbáltam, nem jött be.


2013. nov. 1. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból érdemes alkalmazni, hogy minek idegesítsd magad valaki miatt, akinek nem kellesz. Az nem igaz, hogy akkor majd utánad jön. Maximum ha tényleg valami pálforduláson megy keresztül, netán nem is azért utasított el, mert nem jössz be neki. De ilyenkor ne reménykedj ám! Pont az a sz-rni rá lényege :D
2013. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van amikor bejön, van amikor nem. Sok nő azt várja, hogy a pasi csússzon-másszon előtte. Nos, ezt tőlem nem kapják meg. Akkor keres olyat aki megteszi ezt neki. Akinek meg bejövök, az úgyis jelentkezni fog... :)
2013. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy egészséges nő nem fog Rád gerjedni amiatt, hogy nem foglalkozol vele.

Ha tetszik Neked egy lány és megmondod neki, de ő azt mondja, hogy Te viszont nem tetszel neki, akkor ezt sajnos fel kell fognod és sírhatsz otthon 3 napot, de ezt el kell fogadni. és túl kell rajta lépni. Ha már 50 lánynak mondtad ezt: az egyikkel biztos kölcsönös lesz a vonzalom.

(Gondolj csak bele fordítva: tetszel egy lánynak, aki Neked egyáltalán nem jön be, akkor ha békén hagy: örülni fogsz neki. Egyáltalán nem kezdesz el futni utána.)

Meg fogod majd találni azt a nőt, akinek pont annyi közeledés kell, amit Te tudsz neki nyújtani. De lehet, hogy nem ma, hanem csak pl. 10 év múlva.

2013. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1, nem reménykedek, ok, tudomásul vettem, bár pálforduláson énis átestem már

#3, nana, nem feltétlen helyes ez a "ha a nő igy gondolkodik, akkor a pasi is igy gondolkodna" felfogás, mert azért a két nem különbözik :)


csak unom, hogy ezt mondják, hogy akkor jönnek, ha nem foglalkozol velük

2013. nov. 1. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szarom le, ha megérdemli. És sajnos találkoztam már olyannal, akire nagyon vágytam, mindent megtettem volna érte és visszautasított, pedig minden jól alakult közöttünk. Nem miattam nem lett belőle semmi. Az én lelkiismeretem teljesen tiszta. Most "leszarom" őt, alig beszélünk, miközben érzem és tudom, hogy ez szarul esik neki. Annyi bátorsága viszont nincs, hogy belássa, hogy tévedett. Inkább vergődik...


Majd egyszer úgyis rá fog jönni, hogy nem talál mindenhol olyan srácot mint én. Nem vagyok egoista, nem vagyok tökéletes, nem is akarok az lenni. De a szívem a helyén van és bármit megtennék azért, akit szeretek. Viszont ha kib*sznak velem, azt utálom...


Nem arról van szó, hogy játszanám ezt a "teszek rád" játékot. Nem játszom. Nem hiszek benne, hogy majd jönne utánam, bár sosem lehet tudni... Főleg nála... :D

2013. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!