Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta egyedül vagyok, egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta egyedül vagyok, egyszerűen nem találom önmagam. (a többi lent) mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottunk az első szerelmemmel. Tudom, hogy normális az, ha fáj. De kezdek félni. Néha hirtelen rossz lesz a hangulatom, lelkileg a béka feneke alà kerülök. Ezzel mèg szintén nem lenne akkora gond. De múlt hétvégén egyedül voltam otthon, előkaptam egy piásüveget, elkezdtem inni, egy nagy késsel méregettem az ereimet, aztán mikor már majdnem bediliztem az egyedülléttől, írtam egy pasiismerősnek, egyértelmű szándékkal... szerencsére nem volt semmi, de nem is tudom :/ most verem a fejem, hogy hogy jutnak eszembe ilyenek... és rettegek minden magányos pillanattól. 17/L

2013. nov. 1. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik és kihevered.
2013. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyes.
2013. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 2 napja szakítottunk az első barátnőmmel 2 év után. Én is le vagyok törve, de ilyesmik azért nem jutottak eszembe, hogy felvágjam az ereim... Viszont bevallom én is nézegettem Fb-n, a csajokat, hogy kivel próbálkozhatnék, hátha könnyebb lesz továbblépni, de meggondoltam magam, mert nem hiszem hogy ez a jó megoldás.

Néz vígjátékokat, engem felvidítanak, addig sem gondolok az exemre... 19/F

2013. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, igyál, vagdosd magad és kefélj. Attól biztosan stabil és kiegyensúlyozott életed lesz. Vagy inkább vedd elő a racionális énedet, gondolj arra, hogy a tini hormonjaid tombolnak, trauma ért, de akár lehetne előremutatóan is viselkedni, mert van holnapi nap is.
2013. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld elfoglalni magad...járj el haverokkal, keress új programokat amik lefoglalnak, és addig sem rajta agyalsz. Felszabadult szabadidődet és energiáidat akár hasznos dologra is fordíthatod. (én pl akkor kezdtem el digitálisan rajzolni)

Pasizás rossz ötlet mert érzelmileg nem vagy kész egy kapcsolatra...ivást kerüld mert érzelmileg kiborít.

2013. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!