Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb félelmed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb félelmed?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy örökre barátnő nélkül maradok.
2013. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz,mint az elsőnek. :)
2013. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy úgy járok mint a nővérem: nem lehet gyerekem..
2013. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy átvernek.
2013. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy kevesnek bizonyulok es alulteljesitek (legyen szo az elet barmely teruleterol, legyen szo akar ertelmi, akar szellemi, akar erzelmi, akar fizikalis, akar tehetseggel, adottsagokkal, kepessegekkel, keszsegekkel osszefuggo helyzetekrol) es emiatt megszegyenultnek kell ereznem magam.
2013. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1. válaszolóhoz..
2013. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem az, hogy az eletem tul gyorsan eltelik, es nem tudom veghez vinni a celjaimat es almaimat.
2013. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is osztom az elsőt! :D
2013. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!