Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb mennyi (hány óra) beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi (hány óra) beszélgetés után lehet leghamarabb rájönni valakinél, hogy egy életre szóló kapcsolatotok lesz? (szerelem, vagy csak barátság, az mindegy)

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
LEHETETLEN amit írsz
2013. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy ember!

Kialakul belül érezzük,hogy vele akarjuk leélni az életünket!

2013. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
{[(várható élettartam - jelenlegi korod) * egy évben fellelhető órák száma] - nem beszélgetéssel töltött órák} - más emberrel töltött órák
2013. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

teljesen lehetséges, nem értem a problémátokat...

:D

2013. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lehet tudni.

De én egész pontosan emlékszem, hogy a harmadik találkozás után (nálunk ez hat órányi beszélgetést jelent, mert 2-2 órát voltunk együtt), mikor elkérte a vőlegényem a telefonszámomat, akkor átsuhant a fejemen, hogy "jé, lehet, hogy a jövendőbeli férjemnek adtam most meg a számomat" :D Direkt jól megjegyeztem a pillanatot, és bejött :D

Persze ugyanekkora eséllyel véget is érhetett volna a dolog.

2013. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ált elég hamar eldől bennem h az a pasit melyik fióka rakjam

nem kell órákig beszélgetnem vele

2013. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!