Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csókolózás megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózás megcsalásnak számít vagy csak a szex?

Figyelt kérdés
smároltam párszor egy nős pasival, meg volt egy kis tapi mindkettőnk részéről, de nem feküdtem le vele. Nekem van barátom, neki meg felesége, szerintetek megcsaltuk őket? (légyszi, ne írjátok meg, h mekkora ribi vagyyok, így is rosszul érzem magam a dolog miatt) 22/N
2013. nov. 2. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ordenáré vagy k*urva vagy méghozzá duplán. (látod, finoman fogalmaztam, hogy ne érezd magad rosszul, Ér-Zé-Keny)
2013. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
IGEN
2013. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nálam már megcsalásnak számít a dolog én már attól rémesen szoktam magam érezni hogyha egy másik fiúval táncolok ha közbe van barátom.
2013. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Képzeld el hogy a baratod csinalja veled ezt ... na akkor te mit csinalnal?
2013. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, megcsaltátok!!! Az is megcsalás lenne, ha egymásba szeretnétek, és találkozgatnátok, még ha fizikailag nem is történne semmi.

Én nem tudnék ezek után tükörbe nézni. A minimum az, hogy bevallod.

2013. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Zakathol ***** válasza:
Az én értékrendem szerint igen.
2013. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen megcsalásnak számít! Sőt, ha alkalmatok lenne rá, szex is történne, ez is tuti.

Amúgy azért annyira rosszul csak nem érzed magad, ha többször is megtörtént a csókolózás és egyéb, más kézi tevékenység...

2013. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ohohó, nagyon is annak számít.
2013. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az én értékrendem szerint nem csaltad meg


majd akkor ha úgy vagy együtt a barátoddal h másba vagy szerelmes

2013. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyéni tűréshatár kérdése.


Legtöbben azt fogják mndani hogy igen, de ez a felállás talán még elbírja.

2013. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!