Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beteg hogy csak a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg hogy csak a szex és az erőszak jár a fejemben?

Figyelt kérdés
Szóval kicsit bővebben xD Erőszak alatt nem a nemi erőszakot értem. Ha nem valami szexuális dolgon jár az eszem akkor azon hogy mi lenne ha mittudomén.. lenne valami invázió a Földön és valami bazi nagy lőfegyverrel lövöldöznék, meg úgy random ilyenek. nem csak lőfegyver, akármi, a lényeg hogy vérengzés legyen a vége. és még erről is álmodok, vagy szex vagy valami nagy random lőfegyver ami valószínű nem is létezik mert nem értek ezekhez. x) szóval nagyon beteg...? van még valaki aki esetleg szokott ilyeneken gondolkodni?
2013. nov. 2. 15:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jah és 18 éves vagyok.
2013. nov. 2. 15:09
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy kb. egész nap...
2013. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nemsokára olvsunk rólad a blikkben
2013. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egész nap, jah, amikor nem kell másra koncentrálnom. pl dolgoznom, vagy iskolában lennem.
2013. nov. 2. 15:10
 5/12 A kérdező kommentje:
:D nem vagyok erőszakos, én vagyok a legszelídebb ember, meg nagyon félénk is vagyok egyébként.
2013. nov. 2. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:
F/L?
2013. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2013. nov. 2. 15:14
 8/12 A kérdező kommentje:
és eddig nem szexeltem még soha tehát szűz vagyok és kezet sem emeltem senkire, pisztoly se volt még a kezemben.
2013. nov. 2. 15:15
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem túlságosan el vagy nyomva és vissza vagy fogva, lehetséges ez?
2013. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hm, hát végül is az igaz hogy sehogy sem tudom kiadni se a szexuális vágyaimat, se a dühömet, mindig mindent magamba fojtok és mosolygok, nem akarok senkinek se gondot okozni vagy valami. dehát mit tudnék csinálni? :( régen csináltam egyszer olyat hogy földhöz vágtam a távirányítót de megbántam mert elromlott. >.>"
2013. nov. 2. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!