Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy sima vagy nyelves csókot akar?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hete vagyunk együtt. Tegnap volt a 3. randink és amikor elköszöntünk ő hajolt felém de mielőtt még bármit is tudott volna csinálni én az arcára adtam egy puszit utána ő is nekem. Még soha nem csókolóztam, talán ezért is nem akartam és ért olyan váratlanul a helyzet. Szóval a randi alakulásából azt hiszem h a következőn már akár csók is lehet. De milyen? Ha közeledik felém, honnan tudja hogy sima csókot, vagy nyelveset akar? Ezt honnan lehet eldönteni? Nálatok az első milyen volt? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2013. nov. 2. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A pókösztön megsúgja.
2013. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Ne stressszelj ilyen kicsi dolgokon. Ha nyelves lesz akkor te is fojtasd úgy ha meg nem akkor te is elkezdheted. hidd el ő benne lesz mindenben
2013. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"de mielőtt még bármit is tudott volna csinálni én az arcára adtam egy puszit" De aranyooos. :))
2013. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdd simával, és folytasd nyelvessel :D
2013. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!