Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet vonzó?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire lehet vonzó egy fiú számára, ha egy lány alacsony (155 cm vagyok)? Beszélgettem egy sráccal és azt mondta, hogy ez a javamra is vállhat.


17/L



2013. nov. 2. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha az alacsony csajokat szereti akkor erről az oldalról nyert ügyed van
2013. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én imádom.
2013. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a hosszù làbak verhetetlenek mèg ùgy is, ha àllva lesz0p0d a pasit.... nincs zebb egy magas karcsù lànynàl!
2013. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ja és az kimaradt, hogy ehhez a magassághoz olyan 45 kg társul (ha ez valakinek fontos a kérdés megválaszolásában)
2013. nov. 2. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem magasság alapján választok. Egy kép többet segítene.
2013. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem az alacsony lányokat
2013. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A férfiak szeretik az alacsony lányokat, de még az alacsony lányok sem szeretik az alacsony pasikat. Szóval szerintem vonzó tulajdonság, ha valaki alacsony, mert én is az vagyok.
2013. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. nov. 2. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:

A pasiknak sokkal inkább bejönnek a pici csajszik mintsem a magas lányok. Hidd el :)

Én pl. a 172 cm-es magasággommal alig találok hozzámillő fiút a korosztályomból. A 155 nagyon alacsony, de ha téged nem zavar, a pasidat pláne nem fogja. :)

A férfaknak törékeny nők kellenek, akiket lehet oltalmazni, védeni, óvni. Tényleg csak a javadra vállhat! :)

16L

2013. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Am ha gondolod megbeszélhetjük és adhatsz egy pár centit ;)
2013. nov. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!