Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulye vagyok?! Cigany tema....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulye vagyok?! Cigany tema. Hosszu magyarazat.

Figyelt kérdés

Nos, van egy baratom fel eve.. de igazabol mar ket eve szerelmes belem a fiu. O 18eves en 17. Erdekes mert kb o az elso olyan fiu aki tudott ram varni, es nem megfektetni akart. En atlagos kinezetu vagyok egyebkent. A kapcsolatunk mesebe illo. Ugy nez ram, ugy beszel mindenkinek rolam mintha en lennek a feny az eleteben. Nagyon szeret, mindig erezteti velem, es en is latom a szemeben es erzem az erintesen. Nagyon gyenged alapjaraton. A szex isteni jo vele.. Figyel ram, arra torekszik, hogy nekem jo legyen.. Erzeki de ugyanakkor vad es tuzes vele a szex. A csaladja imad engem. Apukaja biro, anyukaja ugyved. Ket testvere van az egyik meg ovodas, a masik egyetemista. Minden tokeletes.. Am most jon a bukkano. Cigany.

Rengeteget olvastam utana, regebbi kerdeseknel azt talaltam, hogy ne kezdjen senki veluk, az osszes ugyanolyan stb.. En egyebkent nem tartom magamat rasszistanak de a ciganyok 99%at utalom, mert kizsebeltem, egyszer megeroszakoltak. De az o csaladjuk teljesen mas, nem is beszelnek ciganyosan, latm rajtuk, hogy abszolut masok. Eloszor nem is tudtam, hogy ciganyok. Csak a picit sotetebb borszin es a vezeteknev mutatott vegul ra, hogy azok. Nagyon edes arca van, nem ciganyos vonasok. Es normalis oltozkodik az egesz csalad. Es nem budosek!

A ti velemenyetekre vagyok kivancsi igazabol. Szerintetek tenyleg lehet problema ebbol a kesobbiekben? Hiszitek, hogy van ilyen csalad is, ilyen ciganyok is.. akik normalisak es tenyleg masak? Velemenyeket es tapasztalatokat szeretnek kerni. Koszonom.



2013. nov. 2. 17:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy gondolom, hogy ha már jó ideje eggyütt vagytok, és látod, hogy normális, akkor az is.
2013. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Lássuk csak! Egy bíró, és egy ügyvéd, egy egyetemista testvér... Szerinted, akkor minden cigány egyforma? Hány bölcsész vagy jogi végzettségű cigányt ismersz? Vagy hány olyat amelyik egy normális suliban leérettségizett?

Én ismerek normális cigányt. Nem mondom, hogy sokat. Összesen kettőt. Vannak:) Kevesen, de vannak. Nem hiszem, hogy a pincében egy kínzókamrát rejtegetnének. Sok boldogságot!

2013. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Akadhat, de az se fog megszabadulni a jó léttől. Talán úgy mondanám Győzike kettő. Nem vájúban lakik és nem támad másra, de pénzért bármit.
2013. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Még szép hogy vannak ilyenek. Csak nagyon kevés. De előbb utóbb( +-1000 év) Mindannyian bekeverednek a mi népünkbe.
2013. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

4 es vagyok

U I: vagy mi az övékbe.

2013. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Szóval minden rendben van vele, kb. álomkapcsolatban éltek, és pusztán attól a ténytől, hogy kiderült, hogy cigányok, már felmerült benned, hogy szakíts. Ráadásul ennek eldöntését az itteni válaszolókra bízod. Komoly baj van a fejedben...


Ja, igen, megerőszakoltak "a cigányok", és innentől kezdve minden cigányt az alapján az egy barom után ítélsz meg. Ez ugyanolyan, hogy engem egyszer "a fehérek" pisztollyal megfenyegettek, mégsem azt a következtetést vonom le, hogy akkor most minden fehér fegyveres gyilkos.

Egyik csaj haveromat két fehér férfi erőszakolta meg. Szаr alakok mindenhol vannak, bőrszíntől függetlenül. Mint ahogy rendes emberek is vannak minden népcsoportban.

2013. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy tökéletes kapcsolatot csak ezért a tényért képes lennél feladni, akkor inkább hagyd ott! Szakíts vele! Szegény srác egy olyan lányt érdemel, aki a személyiségét szereti, és aki megbecsüli őt, nem pedig egy olyat, aki csak a származása miatt inkább dobná.
2013. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Szomorú, hogy az előítéleteid elnyomják a tényeket... Nem az számít, hogy honnan származik valaki, a döntéseink mutatják meg, milyen emberek vagyunk valójában. A párod és a családja úgy döntött, hogy romaként kitör a szegénységből, és tisztességes, érdemes életet folytat. Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy roma származásúak. Bárcsak több ilyen roma család lenne, minden tiszteletem a párodé és az ő családjáé! Sok boldogságot kívánok! :)

2013. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 könny17 ***** válasza:
100%
Nem. Én Fél roma vagyok, anyám roma, apám magyar. Apám anyámat elhagyta, mikor megtudta, hogy várandós. Aztán végül is nevelő apám van, aki roma. Mi nem vagyunk olyan romák akik úgy viselkednek mint akikről az ember nagy részben hall. Sok olyan roma van akik próbálnak helyt állni a társadalomba. PL. a srác a kérdezőnél, vagy jó magam. De az emberekben az az eszme áll, hogy büdösek, lopósak, és stb.. a szokásos előítéletek a romákról. Persze igen vannak, de ezt szerintem ugyan úgy el lehet mondani a magyar emberre is. Mert vannak olyanok akik ugyan ezt meg teszik. Persze ezt nem vita kép írtam. Na szóval én szeretnék elvégezni, egy felső fokú iskolát is, ahol letudok diplomázni, és kiszakadni az előítéletekből, és az anyagi helyzet nyújtotta, néha nélkülözést, ez nem azt jelenti, hogy éhezem, vagy igénytelen lennék, csak azt h nem kapok meg mindent amit szeretnék, így én iskola mellet dolgozom, ha van rá lehetőségem. Szeretnék majd olyan élet helyzetet megteremteni magamnak, hogy ha lesz családom akkor azt tudjam mondani a gyerekemnek, hogy persze meg vehetjük... Csak sokszor az emberek, a külső alapján ítélik meg az embert, és nem veszik a fáradtságot, hogy megismerjék. 21F
2013. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Előző hozzászóló vagyok.

Mélyen sajnálom azt a rossz dolgot, ami veled történt, de ez alapján nem általánosíthatsz. A sors azzal próbál kárpótolni a szenvedésedért, hogy neked adta a tökéletes szerelmet. De minden feladással jár, és neked most az előítéleteidet és a rossz tapasztalatok miatti negatív hozzáállást kell feladnod ahhoz, hogy boldogságban élj.

2013. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!