Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, apák! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák, apák! Honnan lehet tudni, hogy a fiad maszturbál (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy anyuka vagyok, van egy 9 és fél éves fiam. Még nem nagyon figyeltem fel rá, hogy játszik a fütykössel, de ti szülők, ha majd nagyobb lesz, milyen dolgokra vagy neszekre kéne felfigyelnem? Esetleg tanácsok, szóljak, hogy hagyja abba, vagy rányissak és szóljak neki, hogy akkor csinálja, mikor nem vagyok itt vagy valami? Vagy csak hagyjam?


Ja, és bocsánat, nem tudtam jobb kategóriába sorolni.



2013. nov. 2. 19:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csak rá tartozik.
2013. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy van farka.
2013. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van annyi esze, hogy nem veszi elő a Tescóban és áll neki kiverni a pénztárnál.
2013. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd, ne szólj ilyenekről neki, ne hozd kellemetlen helyzetbe. minden fiú csinálja, ha még nem, egyszer úgyis fogja. és nem értem miért kéne figyelned neszekre vagy ilyesmi.:O
2013. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Bár nem vagyok egyik sem, de szerintem ne nyomorítsd a gyereked azzal, hogy próbálod ettől tiltani. El se tudom képzelni, hogy milyen kiakasztó lett volna, ha anyám nyitogatott volna be a szobámba és szólt volna, hogy fejezzem be.


Egyébként olyan 11-12 éves korig még nem nagyon kell emiatt aggódnod.

2013. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ilyen szülőket. Van pénisze, van magán élete. 9,5 évesen szerintem nem de ha igen akkor sincs semmi. Természetes. Hagyja rá. Ha nem akar balhét.
2013. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"vagy rányissak és szóljak neki,"

Ellenkezőleg, lassan ideje átszokni arra, hogy kopogj, mielőtt belépsz. Most még nem kritikus, de pár év múlva már fontos lesz, hogy az legyen az alap, és nem csak azért, mert feltétlenül maszturbál. :)

2013. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, de én arra voltam pontosabban kíváncsi, hogy milyen neszekre, dolgokra kéne felfigyelnem?
2013. nov. 2. 19:18
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyet még nem hallottam :D

Oké hogy a kisfiad de azért vannak dolgok amik csakis rá tartoznak. És ez is ilyen. Szóval szerintem ne hallgatózz, főleg ne nyiss be, és főleg ne mondd hogy ne csinálja :D Egyszerűen ne is gondolkozz rajta, mert ez egy természetes dolog. Lehet már csinálja, lehet majd később kezdi el, de ez az ő privát szférája, amihez, bár szülője vagy, de semmi közöd nincs.

2013. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"hogy milyen neszekre, dolgokra kéne felfigyelnem"

A dolgok:

- "Vigyázat! Éppen kiverem a farkam" tábla az ajtóra kifüggesztve

- A gyerek szexuális segédeszközöket vásárol a neten, és rejtélyes dobozokat hoz a postás

- stb.


Neszek:

- Hatalmas nyögések, és kéjes kiáltások

- A vibrátor halk zümmögése


De most komolyan, mikre gondolsz mégis?

2013. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!