Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik helyzet volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik helyzet volt a legcikibb, mikor felállt nektek?

Figyelt kérdés
Pl egy nagyon jó barátnőtökkel a moziban fellát vagy ilyenek ? Vannak sztorik ?
2013. nov. 2. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Strandon.
2013. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Strand nekem is, pont akkor amikor haverok kirángattak a medencéből. Aztán görnyedten, kézzel takargatva kellett mennem. Elég gáz volt.
2013. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor be kell feszíteni egy izmot vagy izomcsoportot pl.seggizom megteszi mert elég nagy és oda pumpálódik a vér
2013. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felesz vagy merszeztünk, és volt barátnőm, és az volt a feladatom hogy egy másik lányt vegyek az ölembe a játék végéig. Akkor felállt, és a kiscsaj nem megérezte a kolbàszt???? És megkérdezte a csajom és mindenki előtt, hogy neked áll a cerkád??

Az elég ciki volt :D

2013. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kihívtak a táblához felelni és ott történt. Hát őszintén reméltem, hogy senkinek nem tűnik fel, de nem így lett... :D
2013. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tengerparton.
2013. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kihívott egy csaj ismerősöm estefele beszélgetni (még tini voltam 15 körül). Kimentem a kapuhoz. Nagyon jóban voltunk szóval egy sima alsónadrágban (fecskében, akkor még bírtam hordani :D ) mentem ki, meg egy pólóban.Mivel már említettem, hogy jóban voltunk ezért a szexre terelődött( elég forró témára..) a téma, és hát felállt nekem, de azt hittem mivel viszonylag sötét van, nem tűnik fel neki.

Aztán egyszer csak elmosolyodott és megbökte az újával a szerszámot, mert nem vettem észre, hogy kilóg a fecskéből a lyukon ahova a lábadat kell dugni... Égtem mint a szénakazal...

23f

2013. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, hogy írtam...

ujjával*

Bocsánat. :D

2013. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szex közben...
2015. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!