Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyennek képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyennek képzeltek el egy ideális "barátnő jelölt"-et?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok! :)

2013. nov. 2. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyannak, aki passzol hozzám belsőleg és külsőre is vonz. 18
2013. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
barna / fekete haj barna szép nagy szemek aranyos rendes nem hisztis OKOS!!!! megértő nem féltékenykedő ragaszkodó 17/f
2013. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenképpen vékony, alacsony, pici cicik, pici popó :)

arcra is azért helyes legyen szerethető :)

belsőre, legyen őszinte, kedves, de ha kell viszsa is szóljon, ne hunyászkodjon meg. :)))


22/F

2013. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint az elsőnek de engem nem zavar ha egy kicsit másmilyen mint én.
2013. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külsőre elég, ha átlagos, nem kell bombanőnek lennie, bár azért nyilván előny....

Ami fontosabb: legyen intelligens, nem kell, hogy diplomás/egyetemista legyen, csak az a bizonyos "józan paraszti ész", előny ha olvasott/tájékozott.

Legyen velem egykorú, vagy esetleg egy kicsivel idősebb, maximum +6 év.

Legyen pszichopata: nem akarok érzelmi kapcsolatot, nem mondom hogy "szeretlek", ha egyszer nem igaz, nem nézek romantikus filmet, kiakaszt az érzelgősség, és fel tudnék robbanni, amikor az emberek érzelmi alapon hoznak döntéseket, aztán az én vállamon sírnak, mikor megmondtam, hogy ez lesz a vége.Hűséges lennék hozzá, csak épp nincs kedvem/időm/energiám arra, hogy emocionálisan törődjek vele.

20/F


Ui.:Tudom, beteg, érzéketlen vadállat vagyok, nyugodtan lehet lepontozni, a kérdésre válaszoltam.

2013. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!