Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha normálist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha normálist kérdést teszünk fel és azt írják h írj privit ott beszélünk? Miért nem tudja leírni a kérdés alatt?

Figyelt kérdés
Keresnek valakit az ilyenek?L18
2013. nov. 2. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerkedni akar azért, és jönnének az oltások és a csipkelődések a többi felhasználótól, ha ilyen nyíltan bepróbálkozna... azért. :)
2013. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Ez azért függ magától a kérdéstől is. Több esetben azért, mert úgy könnyebb elmagyarázni a dolgokat, esetleg oda-vissza kérdezi a helyzetről, mint válasz formájában. Na meg persze a kérdések 90%-a alatt vannak olyanok, akik azt szétoffolják, vagy csak a kérdezőbe/válaszolókba próbálnak belekötni.

Persze biztos sok olyan is van, aki így próbál csajozni.

2013. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam, mert ismerőseim is járnak erre az oldalra és, ha túl sok adatot adok meg rám ismernek.:D Facebookon így is küldtek már át kérdést, hogy nézd ezt te kérdezted? És én is találtam már meg így mást.:D Szóval óvatosság miatt. Éppen ezért nem is tudom bővebben kifejteni sokszor..
2013. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért csak priviben kérik lányok véleményét fiúk a külsejükkel kapcsolatban. Egy éve nem láttam olyan kérdést ahol egy srác fotója volt kirakva (nem páva) és a lányok véleményt mondtak róla. Így magamat is képtelen vagyok behatárolni.
2013. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 bocsi veletlenul a nem tetszikre mentem ha irsz megegyet barmit egy k betu is eleg akkor felpontozlak, bocsi megegyszer. Koszonom a valaszokat:)
2013. nov. 2. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
mert egyértelműen fel akar szedni az ilyen.
2013. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#Jaguar

Tegyél fel magadról képet úgy, hogy egy másik, de publikus nicket használsz, pl sanyi87 stb

2013. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán mozgat meg, hogy le vagy fel vagyok-e pontozva, de azért megkapod tőlem. :D

------->K<--------

2013. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaguar már rakott ki anno. Az volt a legstílusosabb lelépés :D


Amúgy,hogy érted?

A válaszoló,vagy a kérdező?

Ha a válaszoló,akkor vagy ismerkedni akar,vagy személyes ciki sztorit megosztani.

Ha a kérdező,akkor nem akar ismerősbe botlani.

2013. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!