Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes vagyok belé? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban akiről egyszer azt álmodtam h elmegy és én sírtam miatta aztán az álmom végén pedig megcsókolt.Nekem egyáltalán nem tetszik inkább taszítónak találom főleg a belső tulajdonságai miatt.És azt is észrevettem hogy ő órákon néha-néha engem figyel.Szerintetek én szerelmes vagyok belé?És szerintetek ő is belém?Segítsetek!A válaszokat előre is köszi:)
2013. nov. 2. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha taszít téged, akkor nem hinném, hogy szerelmes vagy belé.
2013. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Álmod miatt nem valószinü hogy ö szerelmes beléd. Te sem csak azért mert vele álmodtál.
2013. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álom a mély tudattalanba süllyesztett vágyakat jelzi, amik felszínre akarnak törni.


Ha taszító, és valójában nem jelent neked semmit ezután az álom után, akkor nem vagy belé szerelmes.

Az, hogy leszel-e, nem tudjuk.

Az, hogy jelentett-e valamit ez az álom, azt sem tudjuk. Mindenesetre valamiért felszínre jött, és ezt neked kell megfejtened, hogy miért, vagy hagynod kell a túróba.

2013. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!