Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire tömegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire tömegesen imádják a fehér lányok a négereket vagy ezt csak a média akarja velünk elhitetni, hogy minden fehér lány a négerekre vágyik titokban?

Figyelt kérdés

Mert én sok fehér lányt láttam már négerrel Debrecenben, ellenben fehér fiút néger lánnyal még egyet sem, pedig vannak néger lányok is elég sokan itt. Elgondolkoztatott, hogy vajon, ha még több néger lenne, akkor még inkább több lány járna velük és talán csk azért elégednek meg a fehér fiúkkal, mert egyelőre még nekik nem jut hazánkban néger?

Lányok nem kell álszenteskedni, ez egy névtelen oldal, nyugodtan írjátok meg, ha ti is négerre vágytok titokban és csak mert fehér fiú jut nektek azért vagytok vele. Tényleg érdekelne, hogy ennyire imádják-e a lányok a négereket, mert a médiában is azt nyomatják, hogy a négerek milyen jók az ágyban meg mjilyen jól zenélnek és már a kicsi 10-14 éves lányok is ezen nőnek fel manapság, lassan az lesz a természetes, ha minden fehér lány egy néger fiúval jár.



2013. nov. 5. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Csak a média.Valóságban 100 lányból csak 1 akarja.A többi 4-5 pedig csak felvágásból.
2013. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

spec itt nem egy fekete csaj van aki tartós kapcsoltban van fehér fiúval - sőt van akiknek már útban a gyerek is


ez pont olyan: miért izgatja a fiúkat az ázsiai lányok ???

mert egzotikus dolog, 1x miért ne alapon


Londonban volt Fekete pasim

tény h magas volt de az intim méreti abszolút átlagos volt - érdekes volt vele az a pár hónap - nem voltam szerelmes bele de jó volt h volt valaki aki segített sok mindenben

pl nyelv, ideoda elmenni, stb...

2013. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Engem nem vonzanak.

Nekem tökéletesen megfelelnek a magyar férfiak.

2013. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Ralphblack nevű gyk tagunk,mai első uszító kérdését olvashatták.
2013. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tevetke ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen durva perverzióm, hogy csak a fehér srácokra bukok...
2013. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

túl van értékelve a kérdés.

Én nem vettem, észre, hogy a négerek előnyben lennének (igaz, nem is ismerek sok négert itt).

és ha előnyben is lennének az neked miért jelentene gondod?

A néger imádat, (ha médiából ered) akkor csak annyit érnek azok a pasik a lány mellet, mint egy új gucci táska. Te ezt a pozíciót irigyled?

Szeretnél te is terndi gucci táska lenni, pár hónapra?

Mert ha igen akkor most nagyot csalódtam benned.


Te keresd a normális lányokat legalább tudod kik nem azok. Nem azon kell keseregni, mi nincs, hanem azon mi van.


Én személy szerint unom az ilyen négeres kérdéseket, mert ha te egy normális srácnak tartod magad, akkor téged pont nem fog károsítani ez az egész eset. Sőt ki is szűr neked ki az akivel nem kell kezdened.


De ha olyan kutya vagy aki ugrik a lerágott csontra is... akkor tényleg te vagy az egész történet legnagyobb vesztese. De akkor meg azért nincs kérdés, mert ez tiszta sor.

2013. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
55%
Nigga pasiiiik<3gyonyoruek
2013. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A média sem akarja elhitetni, csak te beszéled be magadnak!
2013. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fuh...akiket Mo-n látsz sötétbőrűeket, hát egyik sem egy Will Smith,vagy Craig David, hanem pl szórakozóhelyeken is inkább azok a bantusabbak vannak...szóval én nem vagyok odáig értük :D
2013. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Roscher Alfonzína: Én bevallom, hogy igen is irigylem. Hogy miért? Mert én élvezni szeretném az életet, nem pedig lehorgonyozni valaki mellett. A család gondolatától kiráz a hideg. Az álmom, hogy minden reggel más nő mellett ébredjek.


A négereknek pedig ez megadatik, mert itt az oldalon is leírták páran, hogy nagyon kevés lány van, aki komolyan gondolja és eljárna a nagykövetségre az állampolgársági papírokat rendezni. A négerek szextárgyak a nők szemében.


Én is szextárgy szeretnék lenni a nők szemében, ez az álmom. És most lehet lepontozni, mert ha valaki ellenkező véleményen van veletek az úgysem kerülheti ezt el. De nekem tényleg ez az álmom. Nem a média miatt, hanem mert képtelen vagyok szeretni, képtelen vagyok szerelmet érezni, képtelen vagyok mindenféle mélyebb emberi érzésekre. Egy felszínes ember vagyok. Ez van, nem tudok rajta változtatni és őszintén szólva nem is akarok.

2013. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!