Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem így?

Figyelt kérdés
Nem volt teljes behatolás és fogamzásgátló tablettát szedtem, viszont egy tablettát késve vettem be. Előfordulhat, hogy mégis terhes lettem. Vannak tüneteim, amik arra utalhatnak, hogy mégis összejött a baba.: Állandó pisilési inger éjszakánként(4-5x is). Rosszul alszom. Émelyegni is szoktam. Melleim már 2 hete nagyon érzékenyek és mintha nőttek is volna... Viszont megjött a menstruációm, viszont mivel gyógyszert szedek, ez megvonásos vérzés. Meg olvastam azt is, hogy ettől függetlenül is lehet teherbe esni. Szerintetek?

2013. nov. 5. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jajmár
2013. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várok. Köszönöm.
2013. nov. 5. 12:57
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

800 ft-ért már lehet venni terhességi tesztet. Nosza rajta!

És kérlek, ne szaporodj! Nincs szükség sötét, IQ-nulla emberekre!

2013. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esély mindig van rá. Menj el orvoshoz.
2013. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de áruld már el, miért lennél terhes ha gyógyszert szedsz?? Ha a gyógyszert minden nap rendesen beveszed, még úgyis hogy 2-3 óra különbséggel akkor nem leszel terhes. Viszont ha hol veszel be hol nem akkor van esély a terhességre.

Szóval a kérdés az hogy kihagytad vagy sem a gyógyszert.

Amúgy meg a tüneteidről annyit, hogy 2-3 hónapig tünet sincs..Legtöbbször 2.5 hónaposan jönnek a tünetek (tudom, mert szültem már)

2013. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor fejbe lőném azt aki kitalálta, hogy a lányok előbb érnek, mint a fiúk. Ez max testileg helytálló. Amúgy meg

BETEGTÁJÉKOZTATÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444VIEEEEEEEEEL444!!!!

2013. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Nem volt teljes behatolás..." Mondd csak hány évesek vagytok?
2013. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha aggódsz, tesztelj. Ez a legkézenfekvőbb.
2013. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
12 órát késtem a gyógyszer bevételével.
2013. nov. 5. 13:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége. Majdhogynem 0.

De azért, hogy megnyugtasd magad, tesztelj. Drogériában/patikában is vehetsz.

2013. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!