Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel, mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel, mennyire hiszitek el amit itt a válaszolók állítanak?

Figyelt kérdés

Csak mert elég sok olyan dolgot olvasgatok az oldalon mostanában, hogy lassan azt vélem felfedezni az itt lévő emberek 60%-a vagy képzett "nőgyógyász", vagy épp ügyeletes párkapcsolati tanácsadó..

De van olyan is aki minden nő szívét meghódítja, mégis itt tengeti a napjait(...)

Na de komolyan, szerintetek mennyire lehet hasznos az az infó amit itt kapnak a kérdezők?

Vagy ha ti tennétek fel egy sürgős, fontos kérdést {tényleg fontosat}

(már ha feltennétek, vagy érdemes megkockáztatni ezt a lépést a jó válsz reményében) akkor mennyire adnátok a válaszolók "hiteles megbízható" segítségére?


2013. nov. 5. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye itt is érvényesül.
2013. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenki okos, amíg másnak kell tanácsot adni. Amúgy meg úgyis mindenki a saját feje után megy, bármilyen tanácsot is kapjon.
2013. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehez dolog, hogy elturd azt a sok haszontalan troll valaszt, ami egy normalis kerdesre is erkezik. Alig akad ertelmes kerdes, ez is igaz. Csak sajnos sokszor egy terhes vagyok, milyen vagyok (KEP) es mas ertelmetlen kerdesek elviszik a figyelmet a komolyaktol. Oszd el kettovel, amit itt olvasol! ;-)
2013. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván sok olyan válasz van, amit jobb figyelmem kívül hagyni, hiszen csak magukat okosnak beállító emberek írják, akik valahol olvastak egy cikket és meg akarják villantani a tudásuk. Viszont rengeteg olyan kérdés van, amire egy átlagember is bármikor tud válaszolni, akár csak tapasztalat útján is.

Abba most nem ennék bele, hogy itt tengeti a napjait, mivel sok sikeresnek mondható emberrel is találkoztam már itt, akik csak hobbiként tekintenek az oldalra. Esetleg szeretnek segíteni másokon.


Ha sürgős, fontos kérdésem lenne, akkor azt én inkább privátban intézném olyan emberekkel, akiknek ténylegesen adok a szavára, de eddig még szerencsére nem szorultam ilyesmire. Mondjuk annyi eszem azért van, hogy tudjam mérlegelni a válaszokat és dönteni közöttük, hogy melyiknek van értelme és melyik egy abszolút baromság.

Mondjuk ez az oldal mindig is így működött. Felteszel egy kérdést és reménykedsz, hogy az érkező 10-15 válaszból legalább lesz néhány, aminek van tényleges haszna.

2013. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az nem szimpatikus,mikor sok kérdésre az a válasz megy,hogy szakítás,dobd ki a másikat.Persze vannak olyan dolgok,amiknél érthető ez a válasz,na de nem minden esetnél.

Én is először mérlegelek,hogy mennyire szeretem a páromat,és ha gondok vannak,próbálom megoldani őket,de nem egyből a szakítás jut eszembe minden felmerülő problémánál.Persze itt most nem a megcsalásra kell gondolni,mert az más.

2013. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majdnem ilyen kérdést tettem fel :)

(reklám)

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Amit nekem válaszoltak - nem feltétlenül lehet rájönni, hogy hazudik.

Valaki tényleg láthatóan troll, aki "nőgyógyászként" a peteérés fogalmával nincs tisztában, viszont egy egyszerű válasz esetén akármi lehet a válaszoló, lehet tényleg orvos, de lehet csak figyelemfelkeltésnek, menőzésnek szánta.

A párkapcsolati jótanácsoknál pedig szerintem a válaszolók nagy része 20 éven aluli akiknek egy csokin való összeveszés is szakítást jelent, nem is tudják elképzelni egy 40 éves nő kapcsolati problémáit, nekik ennyi a megoldás. Ha pedig valaki ezt így oda leírná, akkor hogy nehogy sérüljön az önérzetük, végzett párterapeuta pszichológussá lépnek elő.

Rengeteg mérnök is jár erre (természetesen gépész-és villamosmérnökök, akik fennhéjázóan fikázzák a bölcsészeket - vajon ők tényleg mérnökök, vagy gyártósoron melóznak?).

Amit még megfigyeltem, hogy statisztikailag szerintem túl sok külföldi származású és külföldön élő is fórumozik. Aki Angliába megy, az mind idejön írogatni? Vagy egy japános kérdésre 1-2 nap alatt legalább 10 ember válaszol, hogy igen, ő volt kint, megy ki jövőre, vagy akár ő maga japán.

Nem mondom, hogy minden magát feketének mondó fórumozó hazudik, de biztos van pár unatkozó.


Azok érdemelnek még pontot, akik abszolút marhaságot válaszolnak és halál komolyan gondolják.

Autóknál találok néha bődületes baromságot, ami kb. arra jó, hogyan fullasszuk le a motort minél hamarabb.

Kissrác ment egy kört apu régi kocsijával és egyből Schumacher meg autószerelő lett belőle.

2013. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10-ből egy (se) hihető.
2015. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!