Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Trónok harca könyvben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Trónok harca könyvben mennyi SZEX van?

Figyelt kérdés
A Trónok harca könyvben mennyi SZEX van ? Van benne annyi amennyi a sorozatban ? Vagy egyáltalán van ? Ha van akkor mennyire részletes ?

2013. nov. 5. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Van elvétve egy-kettő, de nem valami sok, és nem is igazán részletes.

Meg ha már azért akarod elolvasni, akkor ne tedd. Az a könyv sokkal többet ér, hogy csak a szex miatt olvassák.

2013. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Még több is, mint a sorozatban, csak az eloszlik a kötetenként 1000 oldalon. Egyébként igen, viszonylag részletesen le van írva, de azért elég sokat kell olvasni, hogy belefuss néhányba.
2013. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
még több mint a sorozatban?:D hat abban aztan van boven:D
2013. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Mindenesetre kevesebb szex van benne mint lefejezés, kibelezés, és hasonló nyalánkságok. És ez a kettő, ritkán keveredik.
2013. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem belerakják a sorozatba,h Jaime meghágja Cerseit egy bizonyos ravatalon :D
2013. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Meg amire fel kell készülni, hogy a könyvben a szereplők átlagosan 2-3 évvel fiatalabbak mint a film szerint... Pl Daenerys 13 éves mikor hozzámegy Drogo és terhes lesz tőle, szóval ilyesmikre jobb felkészülni.
2013. nov. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
ugyanennyi idősek a sorozatban is, csak sokkal idősebb szereplők játszák őket, am nemtom miért kell rá ennyire "felkészülni", a középkorban ez megszokott volt és ez a világ leginkább arra hasonlít
2013. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy megszokott volt, de el tudom képzelni, hogy pl. pár ember kiakadjon a Havas Ramsay - Jeyne Poole dolgon pl, mert a Drogo - Daenerys még nem olyan durva olyan értelemben, csak erre gondoltam.
2013. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hátjó, azért Drogo meg Ramsay két külön eset, nem lehet őket összehasonlítani. Az egyik egy vérengző barbár aki képes volt szeretni, a másik meg egy beteg elméjű pszichopata aki a kutyájával kényszeríti aktusra a feleségét :D
2013. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk tudom nem ide tartozik, de aki már olvasta az 5. könyvet, szerinte hogy fog alakulni a történet?


SPOILER LESZ CSAK AZ OLVASSA AKI TUL VAN MIND AZ % KÖTETEN



Daenerys mellett vajon lehetséges hogy a halottnak hitt Aegon fog a trónra kerülni? Vagy esetleg Daario lesz mellette? Mondjuk ez utobbinak jobban örülnék de szerintem kevésbé valoszinű.

2013. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!