Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akinek tetszem/tet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek tetszem/tetszettem. Nem tudom h most mi van mert mondták sokan h tetszek neki erre összejött a legjobb barátnőjével?

Figyelt kérdés
nem tudok mást írni azon kívül mint hogy nekem is nagyon bejön és én is bejövök/tem neki de nem tudok erre mit mondani és pár napja meg tudtam én is már egy barátnőmtől aki szintén egy barátnőjétől hallotta aki elvileg attól a csajtól akivel összejött de nem tudok mit csinálni ráadásul a csajnak bejött a srác(tehát lehet hazudott) ami kicsit gáz mert a csaj nem ronda bárkit meg kaphatna és akkor egy 3 évvel fiatalabb fiúval jön össze...pff. a barátnőm megtiltotta h bárkinek is elmondjam főleg ne kérdezzem meg a fiút most mit kéne csinálnom????menjek oda a fiúhoz és mondjam meg neki h bejön nekem vagy mi bocsi h ennyit írtam de nem tudok mit csinálni :(
2013. nov. 5. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Csaja van! Higgadj le és keress mást.
2013. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!