Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gyakori a tini lányok körében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyakori a tini lányok körében?

Figyelt kérdés

Az ismeretlenek.com-on elkezdtem beszélgetni valakivel, és a stílusából is kiderült, meg aztán el is mondta, hogy 14 éves. Miután kislánynak szólítottam, teljesen megsértődött, és belinkelte a facebook-profilját, hogy megmutassa, hogy ő bizony nem kislány. Nos, egy tipikus pózolós, alul öltözött, csücsörítő lány.

Ez elterjedt jelenség a fiatalok körében? Nem vagyok öreg, csak 23 éves, de az én időmben még az volt az ilyen korú lányok "lázadása", hogy körömlakkot, esetleg szájfényt használtak, netán fülbevalójuk lett. Ma meg...


2013. nov. 5. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2013. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk ne kislányokkal ismerkedj!
2013. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Akkor mondjuk ne kislányokkal ismerkedj!"


Ez tényleg hasznos válasz volt, köszönöm... Nem ismerkedem kislányokkal, az az oldal nem korhatáros. Mondjuk pár beszélgetés után rájöttem, hogy az átlagéletkor olyan 14 év, szóval mostantól hanyagolom.

2013. nov. 5. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Előttem lévőknek igaza van...
2013. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mikor én voltam 14 én is megsértődtem ha lekilányoztak, igaz így visszagondolva teljesen jogosan, de az a korral jár. viszont igazad van, nálunk sem a csücsörítős, kirakom a begyem ami nincs képek voltak a közösségi oldalakon (akkoriban myvip, iwiw), hanem a rajzainkról, esetlen kisállatokról meg egyéb "cukcsimukcsi" baromságról. a mostaniak úgy viselkednek mint a kis k*rvák, ha meg valami hapsi olyat mondt nekik amitől kettéáll a fülük, akkor meg szaladnak anyuhoz.
2013. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért azt se felejtsétek el, hogy akkoriban már a körömlakkot meg a sminket is kvásságnak titulálták. a címke nem változik, csak azok a viselkedésformák, amik miatt ráaggatják valakire.
2013. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!