Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsô csókos storykaaaaat!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsô csókos storykaaaaat!?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy:

- hány évesen?

- hol?

- milyen volt?

- emlékezetes volt?

- azzal akivel szeretted volna?

- leírnátok az egész storyt??:):D



2013. nov. 6. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen, szomszédban, akkor még nem tudtam értékelni, de emlékezetes volt, nem vele szerettem volna és nem írom le az egész storyt :D
2013. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emlékszem rá. Szerencsére.
2013. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam kb. a moziban voltunk, éppen vége volt a filmnek. volt benne egy romantikus szál is.. és hát ott történt meg. sajnos sok jót nem tudok róla mesélni, rossz volt, túl nyálas (tudjátok az az egyből benyomja a nyelvét a számba féle xD), és nem is szerettem azt akivel volt, szóval nem...
2013. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Je Veux ***** válasza:
92%

15 évesen, szilveszteri házibuliban, részegen. Egy sráccal aki tetszett, bár tudtam, hogy nem lesz semmi vele. Kiábrándító volt, mert borzasztóan csókolt. :)


Kimentünk levegőzni a kertbe majd nekem esett és a kerítésnek nyomott. Izgi volt amúgy, csak kár hogy rosszul csókolt. :D

2013. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen, hétköznapi sztori kb. :)

Hazakísért és a ház előtt megcsókolt, vagy jobban fogalmazva bekapott mert akkora szája volt :) de összességében élvezetes volt.


27L

2013. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány, akivel itt az oldalon ismerkedtem meg.Beszéltünk egy ideig, képcsere meg minden volt, aztán egyszer megbeszéltünk egy találkát, de mivel Pesten lakott, így felmentem hozzá.Elindult a randi, beszélgettünk, jól éreztük magunkat, aztán úgy volt, hogy a teaház után kimentünk az egyik közeli parkba, ahol leültünk a parkban egy padra és ő úgy ült le, hogy az én ölembe, csak úgy, hogy velem szemben ült, aztán így néztünk egymás szemébe, majd megcsókoltam.IGAZÁBÓL NEM.

Elindult a randi, 15 perc múlva közölte hogy alacsony és ronda vagyok, majd pedig lelépett.

2013. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen. Nem volt vmi jó az első de később már jó volt. A lánynak végülis tetszett:D
2013. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

- 16

- este buszmegállóban, miután hazakísért edzésről

- nagyon jó, meglepődtem, milyen jó

- igen, mert magasabb nálam, úgyhogy fel kellett emelnem a fejem, és 1 copfban volt a haj, és felakadtam a kerítésre :D

- igen, már vártam, én voltam "az új csaj", ugye többen megkörnyékeztek, és már attól pillangók voltak a gyomromban, hogy egyszer együtt mentünk egy ideig, aztán legközelebb hazakísért, ez ment vagy 2 hétig, úgyhogy már ideje volt... de így pont jó volt :)

2013. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Emberek ***** válasza:
100%
15 évesek voltunk mindketten, kint ültünk a parton a belvárosban, ahol megtörtént a 3. randi után, közben. Én élveztem, és egy szép emlék marad. És ami a legjobb, hogy azzal a lánnyal történt meg, akibe elég rendesen bele voltam zúgva.
2013. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!!!:)
2013. nov. 6. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!