Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy tőlünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy tőlünk 40 évvel idősebb embert szeretni?

Figyelt kérdés
18 vagyok, nincs apakomplexusom sem.. de igazából ezt érzem.. szerintem kicsit beteges, nem tudom mi az oka :/
2013. nov. 6. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet. Én is szeretem a nagyszüleimet.
2013. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem.Túl sok.
2013. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem úgy, mint egy nagyszülőt..
2013. nov. 6. 21:04
 4/20 anonim ***** válasza:
ha van nagyszülőd akkor őt is szereted, szóval szeretni lehet.. de szerelmesnek lenni szerintem igen csak beteges.. egy 60 éves félig meddig öregapóba
2013. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szeretni lehet, de nem szerelemből. Az már nem normális.
2013. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
áhh az tényleg nagyon sok :S bár végül is szeretheted attól.. de nagyon furcsa. valószínűleg nem lehettek együtt úgysem mert a társadalom ezt már nagyon elítélné.
2013. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet de én nem nevezném normális egészséges kapcsolatnak...ha egy kicsit belegondolsz egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője. Más az élethelyzet más az életfelfogás (legalábbis annak kéne lennie) más a családi állapot...nem egészséges bárki bármit mondjon.
2013. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen tudom.. nem is ezt várom.. csak boldoggá tesz a jelenléte:)
2013. nov. 6. 21:06
 9/20 A kérdező kommentje:
igen.. neki gyereke is van. igazából én sem tudom mi ez.. de én nagyon kedvelem
2013. nov. 6. 21:09
 10/20 anonim ***** válasza:
de pontosan mi is az amit erzel iranta???
2013. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!