Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek "rosszfiú"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek "rosszfiú"?

Figyelt kérdés

Hogyan legyek "rosszfiú"?

Lányok, nektek ez kell, hát hogy legyek rosszfiú?


2013. nov. 6. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem így
2013. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold le a lámpát amikor anyukád olvas.
2013. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés:ezt ne kérdezd meg!
2013. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
És még én vagyok gci hogy más embert "oltok".. Mi a lófszért nem lehet normális választ adni? -_-"
2013. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igyàl Colát lefekvés előtt!
2013. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Viselkedj menőn, nézz ki menőn, gyúrd ki magad, szard le a lányokat de csak egy kicsit. Az hogy ki vagy az nem fontos.
2013. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell annak lenned. Szerencsére nem vagyunk egyformák és vannak még lányok, akiknek igenis kell udvarolni...


Nem is értem, hogy miért akarsz az lenni. Másoknak akarsz megfelelni? Úgy jól fogod érezni magad? Miért nem keresel egy olyan lányt, aki önmagadért szeret és nem a megjátszott énedért?

Ha megjátszod, akkor már alapból hazugságra épül az egész.. Ha meg tényleg "rossz" vagy (bár ezt nem tudom, hogy érted pontosan.. külsőleg akarsz úgy kinézni vagy tán lopni/csalni/hazudni akarsz?) akkor meg előbb-utóbb úgyis csak a saját helyzeteden fogsz rontani.

1 életünk van, tényleg így akarod elpazarolni?

2013. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

magamnak akarok megfelelni.

Azért, mert ismertem egy lányt, megpróbálkoztam többel, hebegett habogott, most egyedül akar lenni.

Aztán egy hónapra rá összejött egy rosszfiúval egyik napról a másikra, mert neki "kisugárzása van" - igaz, pár napig jártak, csóknál több nem volt :)

csak azt akarom, hogy felfigyeljenek rám, megfogni a belsőmmel fogom...

2013. nov. 6. 23:37
 9/19 Noydra ***** válasza:
Akkor csak a megjelenéseden változtass...
2013. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

7. válaszolónak


Olyan lányt még nem találtam magam mellé, aki magam miatt szeretett volna... Külön-külön egy-egy tulajdonságomért igen, de ezek nem tartottak sokáig (szar és nehéz dolog bevallani magamnak), h velem van a hiba.

Ebből azt vonja le az ember h változni kell, valaminek a mintájára.

2013. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!