Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, h meleg e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, h meleg e ez a srác?

Figyelt kérdés

Van egy velem egy korú srác, aki szerintem meleg, de biztosra szeretnék menni. Amik szerintem meleg vonások: "gyengéd" beszédstílus; a tekintetében van valami, amit nem tudnék leírni, bocs; divatosan, figyelmesen öltözködik, a haja is mindig tökéletesen be van állítva(kivétel nélkül); mindig lányokkal lóg és ölelgeti, puszilgatja őket; a testtartása nem férfias; szereti a musicaleket és oda van Lady Gaga-ért, Alkonyatért meg vmi Vámpírnaplókért vagy miért is(ha rossz címet írtam, bocs); olyan szavakat használ, mint a halihó, szióka stb.; mindig boldog; ha megy vmi zene a sulirádióban, ő eléggé érdekesen rázza magát(bár lehet, h csak szimplán hülyeségből) mellékesen ha van vmi iskolai darab, akk mindig segít a "musical" jellegű mozdulatokkal.

Fb-n megnéztem és a nemi érdeklődése el van rejtve. Nem tudom, h hogyan kérdezzek rá anélkül, h megbántanám, de meg is tudjam. Gondoltam arra, h magának se akarja bevallani és ezért nincs kiírva, de akk a viselkedésén is meglátszana, h férfiasan színészkedne vagy valami. A másik gondolatom meg az, h nem akarja azt, h mindenki lássa, h meleg, mert ugye ez Magyarország...pl Németországban sokkal nyitottabbak az emberek.


2013. nov. 7. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Neked miért fontos,hogy meleg-? Szerintem a leírtak alapján nem az. Ölelgeti,puszilgatja a lányokat,aki meleg az a fiúkkal tenné ugyanezt.
2013. nov. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy ratyi a srác, de szerintem ne kérdezz rá, az hülyén jön ki.

Esetleg kérdezgesd a lányokról, hogy ki jön be neki stb., abból úgy is meg tudod, hogy meleg-e vagy sem, esetleg lehet,hogy el is árulja egy ilyesmi kérdésnél.

2013. nov. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meleg
2013. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

A leírtak alapján, te fülig szerelmes vagy belé ;)

Beszélj vele ez fontos. Habár, a srácok mentalitásától függ hogy mit válaszol, tehát legyél óvatos, mint minden esetben 50%esélye van, vagy az vagy nem az, stb. stb. Mindenesetre drukkolok, sok sikert! :)

2013. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha gondolod kérj meg mást h kérdezzen rá:) Szerintem én vállalnám;)
2013. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
A kérdés az inkább, (és ebben pontosan egyet kell értenem az 1. hozzászólóval)hogy hajnali egykor te miért azon agyalsz, hogy a fiú meleg, vagy sem...Ha fiú vagy akkor értem, ha lány vagy akkor nem. :-)
2013. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!