Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez negatív vagy pozitív?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

mintha látnék ott egy halvány pozitív csíkot, de nem tudom.

[link]



2013. nov. 7. 10:31
 1/10 tevetke ***** válasza:
Ezért kell 2 tesztet is venni. Amúgy lehet, hogy nem jól lett elvégezve a teszt. Nem ment rá túl sok pisi?
2013. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pánikolsz, azért látsz rémeket.
2013. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet az szellemcsík is!Vegyél egy másik tesztet és csináld meg újra!Mert ott valami látszik,de nagyon halványan.Lehet az is,hogy rosszul csináltad meg a tesztet.
2013. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha pozitív az egyértelműbben látszik...a kérdés az h ugye vártál 10-15 napot az aktus után mert azelőtt még olyan kevés a vizeletben a hCG nevű hormon (ami a terhességet jelzi) hogy a teszt nem mutatja ki.

Ja és ugye reggeli vizelet?

2013. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
...Ilyen negatív hozzáállással.
2013. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen reggeli. és helyesen csináltam mindent, és kb 10 napja késik. lehetséges e hogy pozitív?
2013. nov. 7. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy másikat és próbáld újra. De egy másik gyártótól, és ne sajnáld rá a pénzt.

Van akinek a 3. 4. mutatja ki. :S

2013. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csináltam már 4 tesztet (különbözőek is voltak) ebből ez a 3ik amin mintha látnék valamit
2013. nov. 7. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Én várnék 3-4 napot,és utána újra tesztelnék.

Ez nagyon halvány...

2013. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már 10 napja késik, akkor szerintem erősnek kellene lennie a csíknak, ha terhes lennél. Én nem látok a teszten második csíkot, szerintem nem vagy terhes.
2013. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!