Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha látnátok, egy ismeretlen fiút sírni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért, kéne valamit? Így gondolkozik egy nő.
2013. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Odamennék hozzá, mert kincs az ilyen érzékeny lelkű fiú a mai világban.
2013. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül van, és látom rajta, hogy nagyon rosszul van, és a helyzet is úgy adja (biztonsági szempontok az elsők), megkérdezném segíthetek-e valamiben, adnék neki zsepit, ha kell.


Aki szerint nyomorult mert sír, annak még sosem volt semmi baja? Nem lehet tudni, mi történt vele. Pl. lehet, most halt meg nemrég a családja, rúgták ki az állásából, ...

2013. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kincs az érzékeny lelkű fiú? Mi van?


Minden férfi érzékeny! De az ha kimutatják, már nem férfias. Ismerj meg jobban egy férfit, bízzon meg benned, s meglátod hogy még a legagresszívebb, legmorcosabb, legférfiasabb és még sorolhatnám... férfi is érez, csak nem mutatja ki!

2013. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

"Kincs az érzékeny lelkű fiú? Mi van?


Minden férfi érzékeny! De az ha kimutatják, már nem férfias. Ismerj meg jobban egy férfit, bízzon meg benned, s meglátod hogy még a legagresszívebb, legmorcosabb, legférfiasabb és még sorolhatnám... férfi is érez, csak nem mutatja ki!"


És még az olyan emberekben is van agy, mint benned, csak nem használják semmire :)

2013. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Semmit. Elmennék mellette és nem törődnék vele. Magamban viszont leírnám. Egyetértek azokkal, akik szerint nem férfias. Szánalmat talán éreznék, de némi megvetést is. Nő létemre is tudom magam minden- MINDEN- helyzetben annyira kontrollálni, hogy az utcán semmi se látszódjon rajtam. Még ha ki is rúgtak, meg is halt valaki a családból, stb.

Egy ismeretlek KISfiú viszont, aki egyedül áll valahol, és sír, az megint más tészta. Egy ötéves gyerekhez természetesen odamennék, az én szívem sincs kőből. De aki már ránézésre elmúlt 15, azzal szemben már nem éreznék empátiát. Nevezzetek érzéketlennek, ez van.

2013. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Semmit. Elmennék mellette és nem törődnék vele. Magamban viszont leírnám. Egyetértek azokkal, akik szerint nem férfias. Szánalmat talán éreznék, de némi megvetést is. Nő létemre is tudom magam minden- MINDEN- helyzetben annyira kontrollálni, hogy az utcán semmi se látszódjon rajtam. Még ha ki is rúgtak, meg is halt valaki a családból, stb.

Egy ismeretlek KISfiú viszont, aki egyedül áll valahol, és sír, az megint más tészta. Egy ötéves gyerekhez természetesen odamennék, az én szívem sincs kőből. De aki már ránézésre elmúlt 15, azzal szemben már nem éreznék empátiát. Nevezzetek érzéketlennek, ez van."


Nem érzéketlen vagy, hanem rabszolga. És nem a szíved van kőből, hanem a szemed.

2013. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lennék ezért rabszolga? Saját döntés, nem erőlteti senki, hogy ne foglalkozzak vele. Sőt, ami azt illeti, talán azt a viselkedést támogatná a társadalom, ami kicsit érzékenyebb jellemre utal. Akkor meg?
2013. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Odamennék hozzá, és megvigasztalnám.
2013. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy odamennék hozzá, de biztos nagyon sajnálnám,mert tényleg ha egy fiú sír annak már nyomós oka lehet.
2013. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!