Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Honnan tudhatnam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Honnan tudhatnam, hogy bejovok-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,aki mar 20 eves eleg regota ismerjuk egymast. Nekem mar regota bejon es a multkor egy bulin o is eleg sokat jott hozzam es a vegen csokoloztunk is. Nagyon cuki volt,hisz hazakisert es meg a kapuba is beszelgettunk egy keveset. Azota alig lattam es alig hallottam felole. Mikor talalkoztunk hulyultunk es mindig mosolygott mikor hozzam beszelt,de egyszer sem hozta fel a bulin tortenteket. Nem tudom,hogy mit gondoljak,hogy miert nem beszel rola,talan neki az nem szamitott vagy fel,hogy megsertodok valamiert es tovabbra is barat akar maradni velem. Pedig nekem nagyon bejon es mikor ranezek aztlatom,hogy en is neki,de egyaltalan nem vagyok benne biztos. Honnan tudhatnam meg? O nem olyan szegyelos tipus es szerintem ha akarna valamit mar rakerdezett volna. Ti mit gondoltok miert van ez?

2013. nov. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ,hogy van-e barátnője mert ha nem akkor te szívesen lennél.
2013. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1et értek az elozovel... ebbol nekem is az jon le, h ez taszitja, h mar van vlkije
2013. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nem az taszitja,mert nincs,hisz pont azelott a buli elott ert veget a kapcsolata a baratnojevel.
2013. nov. 7. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor az is lehet, h még nem tudja, h mit akar, v esetleg még nincs felkészülve 1 újabb kapcsolatra.
2013. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meglehet,de az nem volt neki valami komoly kapcsolat es hosszu sem.
2013. nov. 7. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha áll a rudi , akkor bejössz neki.
2013. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat egyaltalan nem azt neztem!
2013. nov. 7. 17:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Amugy meg egyik baratnom meselte,hogy kerdezte a fiu tole,hogy "a dragam hol van?" es meg aznap mikor egyhelyen voltunk eleg hamar hazamnt pedig a hangulat is jo volt.
2013. nov. 7. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!