Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ezek után helyreálljon az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Minden úgy kezdődött, hogy új suliba mentem, megismerkedtem egy sráccal, és már 3 éve vagyunk legjobb barátok. Nagyon tetszett, és nemrégen el is mondtam neki, mert nem bírtam tovább. Visszautasított, nagyon fájt... Nem vagyok csúnya szerintem, mindig kapok visszajelzéseket, elég sok fiúnak tetszem. De akkor mi a baj velem? Miért nem kellek neki? Igazából ő sem az a nagyon helyes srác, szerintem átlagos.:) Inkább a belseje fogott meg:-) De neki persze az iskola legszebb lányai tetszenek, akiknél szerintem semmi esélye. Mikor megbeszéltük az egészet, ezeket az okokat sorolta fel, miért nem akar járni velem: 1, éretlennek érzi magát egy komoly kapcsolathoz (15 éves). 2, nem akarja tönkretenni a barátságunkat (ha szakítunk, nem akar veszekedni, mert azt mondta nagyon szeret). De ennek ellenére minden lány tetszik neki rajtam kívül! Rossz érzés, főleg hogy maga mellett akar tartani. Mondjuk azt hozzátette, hogy egy KICSIT tetszem neki, meg szép vagyok... Ez mit jelent?
2013. nov. 7. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy bunkó paraszt. SzVSz
2013. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Öltözz szexisen. Kivágott rucik , hosszú csizma...stb
2013. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaj istenkém. Minden ember más. Eddig meg van? Minden embernek megvan a zsánere, vagy az a kör, aki őt vonzza! Nála te nem tartozol ebbe bele! De ez csak ennyit jelent, nem azt, hogy te senkinek ne lennél jó! Bár ebben a gondolkodásmódban, nagyon nagyon változtatnod kellene!


Emellett. Írtad, nem akar komoly kapcsolatot. Az egy dolog, hogy Tetszenek neki a szép lányok a suliban, de nem jelenti azt, hogy szerelmes beléjük, vagy hogy velük hosszú távra tervezne! Tehát ha netán te azok közé tartoznál, az sem feltétlenül egy nyerő helyzet ám!

15 évesen a srác kanos, és megdugna mindenkit, akit csak tudna, az érzelmek még igen csak messze lehetnek ettől. Örülj neki, hogy téged nem tesz ki ennek!


Nem szeret. Örülj, hogy nem használ ki!

2013. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Bár jobban örülnék, ha kivágott ruha nélkül is értékelne engem.:)

2013. nov. 7. 17:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Isten hozott a klubban.

A fiúk minden visszautasitáskor ezt érzik, újra, és újra ha próbálkoznak, de kikosarazzák.

És semmi köze a dolognak ahhoz, hogy te hogyan nézel ki, és kinek jössz be. Neki nem, és ennyi.

Kicsit azt érzem, hogy dekoratív lányként megszoktad, hogy minden fiüt megkaphatsz, és tramuatikus neked, hogy őt nem.

Ez az egész eset úgy ahogyan van egy természetes helyzet, csak még nem találkoztál vele.

Fel fogod dolgozni, ne aggódj :)

2013. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!:) Még soha nem volt barátom, és én csak róla álmodozom, hogy hátha egyszer rájön, hogy én kellek neki..:( Én is azt hittem, hogy könnyen túljutok rajta, de a visszautasítás már februárban történt, és még mindig motoszkál bennem ez az érzés.
2013. nov. 7. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak azért gondolsz rá, mert nem ismerkedsz más srácokkal/ nincs senki, aki elvonná a figyelmed róla. De majd jön jobb, és ha majd érzed, hogy az az új jobb, akkor rá fogsz figyelni.

Addig próbálj minél inkább vonzó, nőies (csak a korodnak megfelelően!) lenni.

2013. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, próbálok más fiúkkal ismerkedni, de tudat alatt is mindenkit összehasonlítok vele.:( Csak az a baj, hogy ezek után újra megtörténik velem a visszautasítás, mert ebben az esetben is biztos voltam benne, hogy az érzések kölcsönösek.:)
2013. nov. 7. 17:28
 9/12 A kérdező kommentje:
Mármint attól félek, hogy újra megtörténik a visszautasítás.
2013. nov. 7. 17:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez bármikor előfordulhat megint, meg kell tanulni elfogadni, és feldolgozni. A fiúk is újra,és újra próbálkoznak, pedig nekik is ennyire rossz :)
2013. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!