Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, terhes vagyok-e?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, terhes vagyok-e? Mit tehetnék igazából? Nagyon furcsa helyzet.

Figyelt kérdés

Nos, október 29-én jött meg a menstruációm, de egyáltalán nem hasonlított a szokásosra. Oké, véreztem, de nem annyira, vagy nem is tudom... más volt. Most rá másfél hétre nagyon fáj az alhasam, és sűrűn kell mennem wc-re, székrekedésem is van. Tegnap hánytam, de este, nem úgy, mintha reggeli rosszullét volna. Gyanakodtam betegségre is, mert páromnak is hasonló baja van, az alhasi görcsöket leszámítva... holnap veszek egy tesztet, hogy megbizonyosodjam, mert tudom jól, hogy a terhesség első két hónapjában lehet mensi, csak nem olyan és annyi, amennyi szokott, hanem kevesebb.


Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2013. nov. 8. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy túl sok sajtot ettél?
2013. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
védekezéstől egy szót sem írtál, ezek szerint nem volt ?
2013. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
anyu szerint valszeg terhes vagy.
2013. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Védekezés megvolt, mindig védekezünk. Sajtot pedig egyáltalán nem ettem mostanában, esetleg kicsit több tejet... házit.
2013. nov. 8. 22:28
 5/18 anonim ***** válasza:
miért nem mentek orvoshoz? másfél hete szenvedtek ha jólértem.
2013. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Páromon ma jött ki ez a betegség, amit leírtam: székrekedés, hányinger, fáradtság, fájdalom. Nekem pedig két napja vannak ilyen tüneteim, hogy hányinger, hányás, székrekedés, gyakori vizelési inger... és mintha pár kilót fel szedtem volna, pocakra (alhasra), mintha... Holnap mindenképp veszek egy tesztet, orvoshoz pedig keddre kaptam időpontot.
2013. nov. 8. 22:35
 7/18 anonim ***** válasza:
fene tudja akkor, majd az orvos megmondja, bár anyu szerint terhes vagy.
2013. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a teszt eredmény holnap meglesz, addig felesleges aggódnom... most néztem a naptárt, azon gondolkozom, nem-e a peteérés miatt vagyok ilyen izé.
2013. nov. 8. 22:42
 9/18 anonim ***** válasza:
fene tudja. majd írd már meg mi lett az eredmény :)
2013. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben, leghamarabb vasárnap reggel, mivel mindenképp a reggeli időszakban végzem el. Szeretnék is babát, meg nem is, mert azért ki kéne élnem még magam most amíg fiatal vagyok...
2013. nov. 8. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!