Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a srác egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a srác egyszerre több lánynak csapja a szelet?

Figyelt kérdés
Nekem szeptember vége óta, a másik lánynak pedig nyár óta (nem ismerjük egymást, csak tudok róla). Anyu szerint ez normális folyamat, felméri a terepet, azt, hogy kivel passszol jobban, kivel érzi magát jobban, nekem viszont nem annyira tetszik. Szerintetek?
2013. nov. 9. 01:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális...mármint ha(téged idézve)nekem csapja a szelet, vagyis engem akar jobban megismerni stb. akkor ne hogy már a másikkal is ugyan így legyen...
2013. nov. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Naná . Mindig több vasat kell tűzben tartani.
2013. nov. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi van, felém is közelít, van köztünk valami, többen is észrevették, meg látom rajta. Viszont tudom, hogy a másik lánnyal is szokott találkozni, bulizni, sokat beszélnek. Csak azt nem értem, ha már nyáron is így volt, hogyhogy nem jöttek azóta össze... meg hogy most mi lesz, mire vár, mittudomén... jajj :D
2013. nov. 9. 02:01
 4/20 anonim ***** válasza:
Pasiból van, minél több lyukat akar betömni. Te is próbál vesszőket elkapni.
2013. nov. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
princess, álmos vagy, menjél aludni pls
2013. nov. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok álmos, egy betű elírásából ne lássál rémeket.
2013. nov. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor ne foglalkozzak vele, vagy amíg nem jött össze azzal a lánnyal, még bármi lehet?
2013. nov. 9. 02:10
 8/20 anonim ***** válasza:
Pontosan bármi lehet. Lehet, november végén már másik pasiért fogsz oda lenni.
2013. nov. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6. arra gondoltam, hogy ez most nem volt olyan vicces
2013. nov. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem sem volt vicces, normálisan megfogalmazott, normális témájú kérdést írtam ki, szóval valami komolyabbat vártam.
2013. nov. 9. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!