Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasit, aki csalódás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasit, aki csalódás miatt alkalmi kapcsolatra használja a csajokat, meg lehet valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is csalódás miatt változtam meg. ( a napokban )

Nem tudom lehet e ilyet csinálni. Nem tudok egy nőben sem bízni....vagyis hiába próbáltam nem megy, mindig félni kell attól hogy kivel mikor hol és mit csinál? A sok gyökér, ráadásul bűn ronda srác ránézésre boldogabb, bunkó, csak szexre kell neki a nő. Akkor én miért ne? Minek az őszinteség, törődés és miegymás(?), ha 2 méterre áll mellettem a barátnőm és el fut kézen fogva az ex barátjával.

20/F

2013. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idővel elkezd meggyógyulni :) Én 10 hónapig rá se birtam nézni nőre egy időben, annyira kivoltam. Utána némi kaland persze belefért. Meg lehet változtatni, és meg is fog, ha csak ennyi a baja, és nem ilyen "kalandféreg" :))) Te annyit tehetsz, hogy 1. amig nem jöttök össze, addig nincsen szex, hogy ne kaland legyél. És pláne: ne azt lássa, hogy te is egy könnyen kapható vagy, "olyan mint a többi" 2. Legyél mellette, és légy stabil pont az életében. Lássa, hogy te tényleg nem olyan vagy, aki fájdalmat okozott neki. Olyan, akiben lehet hinni.
2013. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért játszik a nőkkel, mert csalódás érte, hanem mert gerinctelen. Azért mert vkivel sz_rul bánnak, nem jogosítja fel arra, hogy ő is így tegyen. Az agressziv börtöntöltelékek jogvédői szoktak ilyenekkel jönni, hogy "a védencemet gyerekkorában súlyosan elhanyagolták blabla". Senkit nem érdekel. A bűn attól még bűn marad.
2013. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megváltoztatni nem lehet. Megváltozik magától, ha eljött az ideje.

A párom volt ilyen, csalódás miatt hat évig nem tudott új kapcsolatot kialakítani, csak szexelni járt össze lányokkal. Volt, akivel rendes szexkapcsolata volt, volt akivel egyéjszakás. Velem is úgy volt, hogy ebből bizony szex lesz, semmi több.

Aztán amikor elkezdtünk randizni, az összes közös ismerős óvott, hogy mekkora hülyeséget csinálok, bele ne szeressek valahogy, mert ő nem szeret senkit, csak szórakozik a lányokkal.

Ő meg azt mondta, hogy az a helyzet, hogy hosszú évek óta nem érzett mással úgy, mint velem.

Neki hittem. Ma szinte csöpögősen boldog párt alkotunk, bármelyik amcsi romkomban megállnánk a helyünket.


A történet tanulsága: igen, van olyan, hogy az ilyen pasi megváltozik. Nem lehetetlen.

De nagyon fontos, hogy ennek a változásnak belülről kell jönnie. Kívülről erőltetni, "megváltoztatni" nem szabad, nem is érdemes. Ha ő maga nem akarja, akkor legfeljebb annyi lehet a vége, hogy titokban, a hátad mögött csajozik tovább, annak meg semmi értelme.

Legyél mellette, érezze jól magát veled. Ez a legtöbb, amit tehetsz. Így van rá esély, hogy elgondolkozik, hogy talán érdemesebb lenne egyszerűen mindig veled lenni, mint mindig mással.

2013. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!