Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon ronda férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon ronda férfinek tényleg csak a szenvedés jut?

Figyelt kérdés
Aki nagyon ronda attól miért van elzárva a boldogság? Sohasem lesz egy lány sem, akinek legalább egy kicsikét bejönnék :(

2013. nov. 10. 13:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Biztos van csak hülyén fogod fel a világot. Én sem vagyok egy szépség, de azért nők terén nem nagyon volt bajom.
2013. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

ez van.

ezt osztotta az élet.


tudom ilyen érzés.....fogadd el.

2013. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
1: Nem fogom fel hülyén a világot. Egyszerűen annyira ocsmányul nézek ki minden lány szerint, hogy sosem fogok kelleni egynek sem.
2013. nov. 10. 13:15
 4/39 anonim ***** válasza:
Mint mondtam én se vagyok szépség...:)
2013. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és nem tudom hogy nézel ki. ne általánosíts.

és igen is hülyén fogod fel világot. nincs olyan ember, aki mindenkinek tetszene. pont ez a jó,hogy mindenkinek más kell, de ha te eleve negatívan állsz hozzá és csak sajnáltatod magad, ahelyett, hogy pozitív önképet alakítanál ki magadban és ezt sugároznád kifelé, akkor ne csodálkozz, hogy elhajtanak a búsba. senkinek sem kell egy örökké nyafogó ember.

2013. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
32%
A lányoknál nem számít annyira a külső mint a férfiaknak, ha ápolt vagy meg adsz magadra nagyon sokat dob rajtad, meg próbáld mással kompenzálni a külsődet.
2013. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

4: Azért a nem vagyok egy szépség és a minden lány szerint egy undorító ocsmányság vagyok között azért van egy kis különbség. Márpedig az én esetemben így van: minden nő, aki látta már hogy nézek ki, azt mondta, hogy ocsmány vagyok.


5: Ha meglátnád, hogy nézek ki, te is azt mondanád, hogy ronda vagyok, és hogy sosem lesz senkim. Egyszerű, aki annyira ronda, mint én, az nyilván soha senkinek sem fog kelleni, mert én annyira ocsmány vagyok, hogy biztosra vehetem, hogy ezt senki sem lenne képes sehogy sem vonzónak látni még egy picit sem.

2013. nov. 10. 13:22
 8/39 A kérdező kommentje:
6: Pont fordítva: a lányoknak jobban számít, hogy néz ki egy férfi. Én pl. bármilyen lánnyal összejönnék, de nincs egy sem olyan, aki egy olyan rémséggel járna, mint én. Ráadásul amennyire én vagyok ocsmány, azt semmilyen módszerrel nem lehet jobbá tenni.
2013. nov. 10. 13:24
 9/39 anonim ***** válasza:
12%
értem, de én még nem láttalak, viszont te előre eldöntötted, hogy mi lesz a véleményem. ez tipikus lúzer hozzáállás. ezért nem lesz barátnőd, nem amiatt, hogy hogy nézel ki.
2013. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
53%
Igen, szokásos rinya.
2013. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!