Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az év eleje óta skype-n írunk és mikrofonozunk egy sráccal. Mostanság feltűnően többet,egyre szimpatikusabb lett nekem,elmondása alapján én is. Így telefonszámot is cseréltünk,azóta minden este és reggel írt nekem egy smst,hogy gondol rám(stb).


Péntek hajnalban úgy váltunk,hogy megy haza(külföld) meglátogatni a családot,és a nagyszülőket,így péntek este

nem tudunk beszélni,de szombat estére haza ér,és tudunk

beszélni,még smst is küldött ekkor.


Azonban azóta skypen fent sem volt,nem küldött emailt,sem smst magáról,tegnap vártam,de nem is jelentkezett!


Ha tinik lennénk kapásból azt mondanám,hogy így akart lekoptatni valamiért,de egy 28 éves egyetemet

végzett emberről van szó.


Én úgy gondolom,ha nagyon akart volna,valamilyen formában felkeresett volna,hogy figyelj már hogy vagy,tovább maradok ne várj,valami ilyesmi,de semmi.


Nem értem 4-5 napig minek küldte az smseket,plusz pénteken még ő hozta fel,hogy a hónap végén már találkozni szeretne velem,már az időpontról is beszélgettünk.


Ti mit gondoltok,mert nekem fogalmam sincs

mire gondoljak,várjak még rá,vagy felesleges?


24/L


2013. nov. 10. 17:28
 1/2 zotanbro ***** válasza:
varj mef egy picit.
2013. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Azt teszem,csak most értem haza bevásárlásból megnéztem hátha hagyott valami üzenetet magáról,de

semmit,kicsit bosszant a dolog,ezért fordultam felétek.

2013. nov. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!