Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért van 0 önbizalmam, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van 0 önbizalmam, mert gyerekkoromban mindig szekáltak?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Tizenéves koromtól kezdve elég sok lánynak tetszettem, mikor ezeket a dolgokat megtudták a környezetemben a többiek, akkor kinevettek, fújoltak rám, cikiztek, szekáltak. Így hát egy idő után nem is foglalkoztam a lányokkal, mert nem akartam "balhét". 16 éves korom körül volt egy lány, aki szerelmes volt belém, de nem mertem vele összejönni, mert féltem a következményektől. Nem akartam "balhét".

Teljesen megundorodtam a lányokkal való kommunikációtól, így nem is volt még soha senkim. Nem merek senkivel ismerkedni, így meg is látszik, hogy fogalmam sincs, hogyan kell egy nővel viselkedni/beszélni.

20 éves korom óta meg azzal szekálnak, hogy nekem miért nincs már barátnőm, csak nem homokos vagyok-e?


Semmi sem jó, amit csinálok. Próbálnék már tényleg valakivel összejönni, de úgy érzem, hogy ciki lenne rám nézve, ha lenne valakim. Nem szeretném, ha kinéznének az emberek.


2013. nov. 10. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
homokos vagy?
2013. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"meg is látszik, hogy fogalmam sincs, hogyan kell egy nővel viselkedni/beszélni."


Ezt nem igazán értem. Hogy kell egy nővel viselkedni? Illedelmesen, lehetőleg nevettesd meg minél többször és ne legyél túl rámenős. Hallgasd végig, légy érdeklődő. Ehhez nem kell rutin és gyakorlat. Add magad és beszélgess el NORMÁLISAN a nőkkel!

2013. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok homokos.


Nem tudok a nőkkel beszélni, mert feszengek.

2013. nov. 10. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, azon kívül hogy engem nem szekáltak! Csak én is szorongok mellettük, szóval ahogy már írták szórakoztatni kell őket eleinte hogy felfigyeljenek rád... :/
2013. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak fiú testvéreim vannak így eleve nem voltam lányokhoz szokva. Mégis vettem a bátorságot és közeledtem feléjük...
2013. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne félj a változástól! Változtass a félelmeiden.


Ha megragadsz a gyerekkorodnál, ami elmúlt, mindenki egy nagy gyereket fog látni benned.

2013. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!