Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Baj ha nem foglalkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha nem foglalkozom magammal annyit?

Figyelt kérdés

Nem sminkelek sokáig, sosincs úgy igazán belőve a hajam, meg ilyenekre gondolok. Persze az alapvető tisztálkodást megcsinálom, nem erről van szó, csak semmi ilyen extra ápoltságot nem adok magamnak, például sosem járok kozmetikushoz, nem használok mindenféle krémeket, nem húzom ki a szemöldököm, nincsenek ezerféle parfümjeim, nem göndörítem a hajam, nem járok fodrászhoz se, max évente. Elegánsan sem szoktam öltözni.

Csak mert annyi helyen olvasom meg hallom, hogy "egy nő legyen ápolt, törődjön magával, adjon magára, stb." és itt ugye nem az alapvető dolgokról van szó.


2013. nov. 10. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen..ez baj..!

A sminket hagyd..! A többi viszont fontos.!!

2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A sima egyenes haj a kedvencem, én szeretem ha egy lány nem festi ki magát azért, hogy úgy többnek lássák! 22/F
2013. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nélkül is teljes értékű no vagy.
2013. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Úgy fél éve én is ezen rágódtam, próbáltam változtatni ezen, de nem ment. Rájöttem, hogy az nem én vagyok.


Ápolt és igényes vagyok, szó sem róla. Sminkelek is, de a smink nálam annyiból áll egy átlag hétköznap, hogy korrektorral elfedem a szemem alatti karikákat és ha van, a pattanásomat, szempillaspirállal kiemelem a szemem, ajakápoló. Ha van kedvem, akkor használok BB krémet is és kifestem a szemöldökömet. Egy parfümöt használok egyszerre, a hajam sem lövöm be minden nap precízen.


Viszont úgy tapasztalom, hogy ez nem hátrány. Az utóbbi 2 hónapban nagyon sok pasitól hallottam, hogy milyen jó, hogy én nem vakolom magam, vagy hogy milyen klassz, hogy természetes vagyok stb.

Szóval úgy gondolom, hogy ez nem baj, főleg akkor, ha Te így vagy önmagad.


Egyébként, melyik pasi bánná, ha nem sminkelne túl sokáig a barátnője??! :D Legalább nem kéne annyit várni rá.

2013. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Többet érsz egy kincs vagy
2013. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem baj. Azért a kozmetikus lehet nem ártana, ha nem olyan szép a bőröd.
2013. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nincsenek pattanásaim. Talán havonta néhány megjelenik, ha menstruálok.

Kicsit fura. Mások tök sima bőrrel is elmennek kozmetikushoz.

2013. nov. 10. 21:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy. Ami még eszembe jutott: szőrtelenítés?
2013. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És se foglalkozok veled kéredző mi ebben a baj.
2013. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.

Nálam a magammal valo foglalkozás azt jelenti, hogy az alapvető dolgokon kívul (furdés, hajmosás, fogmosás) probálok természetesen is jol kinézni. Pl. haj: szilikonmentes sampon, hajpakolás, balzsam. Ezektől kevésbé hullik a hajam, lágy tapintásu lesz és nem töredezik annyira. Reggelente elég csak megfésulködnöm és már szép a hajam. Arcnál: arcradír, arcmaszkok, arckémek. Arckrémből éjszakai ami kicsit zsírosabb és nappalibol 2 féle. Egyik frissítő, a másik mattíto, hogy ha megyek valahova, mert egyébként zsíros bőröm van. Ezek hatása majd évek múlva fog látsodni. Szemöldök: ki szoktam szedni magamnak, de ez heti egy alkalom. Körmök: le tudom vágni, illetve reszelni magamnak, használok erősítőlakkokat, vagy színeset, mikor milyen kedvem van. Kézkrémet itt is használok, vagy mikor nincs épp kifestve, akkor vazelinnel kenegetem a körmeim. Szerencsére a pattanásos korszakom elmúlt, de előtte is inkább bőrgyogyászhoz mentem és nem kozmetikushoz. Ezek olyan dolgok, melyeket az ember otthon csinál és úgymond láthatatlan, mikor kimegy az utcára. Viszont pár honappal később észre lehet venni a változást. Pl. korábban hiába probáltam belőni a hajam, nem volt szép. Most hogy tényleg ápolom, szép egészséges hajam van és nem kell se egyenesíteni, se göndöríteni. Sminkelni viszont nagyon ritkán szoktam, általában fontosabb alkalmakkor.

Öltözködésről annyit, hogy nem muszáj mindig elegánsnak lenni, de! egy farmer-polo párost is lehet igénytelenul és igényesen is hordani.

2013. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!