Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok szomorúak (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok szomorúak (ha azok vagytok)? Mi vagy ki miatt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
vajon
2013. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Miattad. :(
2013. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen agyban lévő ingerületátvivő anyag alacsony mértéke miatt vagyok szomorú (depressziós).


Hogy miért? Ez egy nagyon jó kérdés és a válasz rá kitöltene egy fél könyvet...

2013. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok szomorú, semmi nem tör le! Erős vagyok!
2013. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nagyon szegény családi hátterem van, és akárhogy tanulok és dolgozok, gebedek és küzdök, még annak a lehetőségét sem tudom megteremteni, hogy összeköltözhessek a párommal, miközben a dúsgazdag, full ostoba vagy alpári bunkó ismerőseim, akiknek mindent a feneke alá tettek, kétpercenként töltik fel a képet, hogy milyen lakást kaptak, milyen wellnesshétvégére fizették be a szülők, milyen jegyűrűt vett a milliomos vállalkozó barátjuk...
2013. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az apám miatt, mert már lassan öt éve, hogy itt hagyott engem ebben rohadt világban.

13L

2013. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok szomorú, semmi nem tör le! Erős vagyok!
2013. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert nagyon szegény családi hátterem van, és akárhogy tanulok és dolgozok, gebedek és küzdök, még annak a lehetőségét sem tudom megteremteni, hogy összeköltözhessek a párommal, miközben a dúsgazdag, full ostoba vagy alpári bunkó ismerőseim, akiknek mindent a feneke alá tettek, kétpercenként töltik fel a képet, hogy milyen lakást kaptak, milyen wellnesshétvégére fizették be a szülők, milyen jegyűrűt vett a milliomos vállalkozó barátjuk...
2013. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok szomorú, semmi nem tör le! Erős vagyok!
2013. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem senkit sem érdekel mért vagyok szomorú.. szóval mindegy :D
2013. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!