Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini SOS. Megis mi a gond velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini SOS. Megis mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest kerek a maganhangzok miatt, lekapcsoltam veletlenul a nyelvvalasztast, en nem tudom visszakapcsolni, igen,apszolute idiota vagyok a gepeszetre. Mindegy, a helyesiras is bosszant, eddig nem volt gond, de ket eve szinte meg cask nem is beszelek magyarul, szoval kihagyok.te jo eg, mennyit nyavajgok

szoval, masodeves gimnazista lany vagyok,matek szakos,de igencsak megbantam, mert nagyon szeretek emberekkel lenni, azt hiszem az boldogga tesz. nincs szazezer baratom, de szinte mindenkivel joban vagyok, nem tul ismert, de legalabb nem lathatatlan,az is valami

a korulottem levo lanyoknak mind van baratjuk vagy valami fiu akivel, nem tudom minek mondjak, szoval amikor igy flortolnek

de nekem nincs. jo persze, nem kestem el,de akkor is nagyon zavaro

nem vagyok csunya, nem kifejezetten cicababa, de odafigyelek magamra.Nem tudom mit csinalok rosszul. Kijarok, es elmegyek szorakozni is, de semi. nagyon szomoru vagyok miatta. most is tetszik egy fiu, nagyon, de ugyerzem le kell tennem rola, neki egy nalam ezerszer csinosabb lany tetszik, vele nem versenyezhetek, mondjk a csajt sosem fogja megkapni, egy fehermaju ri-banc de nagyon vonzo

szoval, ha van kedve valakinek, hogy tanacsot adjon, nagyon halas lennek

koszonom elore is

ha bena,onbizalomhianyban szenvedo, havibajos hiszterikanak tartotok, a leirtak alapjan, cask mennyetek tovabb

15 L



2013. nov. 10. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá! Legalább barátok lesztek, aztán észere eszi hogy hűbmeg ezt a szukát néztem idáig?
2013. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az nem gond,hogy kamasz vagy,és vágysz a szerelem érzésére.Nem gond,ha van kiszemelted és álmdodozol,az sem,ha most nem sikerülnek a magánéleti dolgok.Eljön majd a te időd is.Csak légy türelmes,vidám,ápolt,és nyitott.
2013. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

jo azzal nem is lenne baj, a fejemben vagy ezerszer elkepzeltem, nem ellenkezne hihi

de mi van a rettegett baratsagzonaval?

2013. nov. 10. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugizz le a csipába. Nyugat-európában a lányok csúnyábbak, mint nálunk, ergó bőven jó esélyekkel indulsz. Legyél higgadt, öltözz csinosan, és majd lesz valami :)
2013. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szomorúság nem létezik. Te gerjeszted magadban magadnak magától.
2013. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól vagy te más, hogy érettebben gondolkodsz az írásod alapján. A szerelem nehéz dolog. De egy valamit sose felejts el... jó úton jársz és maradj ilyen. Nem kell menned a többiek után. Ha a kiszemelt fiú nem vesz észre, közeledhetsz te is feléje. De kicsi az esély, ha lát téged minden nap és "mégse vesz észre", hogy lesz valami közöttetek. De attól ne szomorkodj. Ahogy az előttem írók is írták. Eljön a te időd is. Csak neked hosszú és komoly kapcsolataid lesznek. Nem pedig rövid 1-2 hét vagy hónapos kapcsolatok.
2013. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát... ez egy ilyen időszak. Ez van. Meg kell tanulni "kapcsolatul", sok gyakorlással, aztán majd belejössz.

És szerintem is nyugodtan próbálkozz a kiszemeltnél, keresd a társaságát, mert az, hogy más tetszik neki, nem jelent semmit...


Eszembe jutott valami.. bár ez huszonéves kori sztori, de a szitu hasonló. Volt nekem egy nagyon jó barátom, és egyszer, egy buliba elhozta két kolléganőjét. Az egyik egy nagyon csinos, de iszonyú beképzelt, és úgy káromkodott folyamatosan, mint egy kocsis. Nagyon nem volt szimpatikus. A másik egy csendes, szolid, átlagos lány. A barátunkról tudtuk, hogy odavan az első lányért, és nem értettük, mit eszik rajta...

Na, aztán eltelt egy év, és a barátunk nagy lelkesen újságolta, hogy van barátnője, komoly kapcsolat, stb., majd bemutatja. Mi meg mondtuk, hogy de hát mi ismerjük őt! :) A szolid lány volt az, akit korábban észre se vett, aztán valahogy mégis, és persze már el is felejtette addigra a nagyszájút. (Azóta amúgy házasok, 2 gyerekkel).


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ok, hogy valaki tetszik neki... de ha észre tudod vétetni magad, akkor simán lehet esélyed! :)

2013. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj veled! Egyszerűen még nem jött el a nagy ő. A tanulással foglalkozz, végezd el a gimit, aztán egy egyetemet. Hidd el, a suliban megfogsz ismerkedni normális fiúkkal, aki oda figyel rá, és szeret. Sokkal jobb, mint egy olyan srác, aki minden ribivel jár... Várd ki, biztos, hogy eljön előbb-utóbb!

Sok sikert kívánok, légy türelemmel! :)

2013. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem kell izgulni. Anno én is ugyanígy gondolkodtam... Hogy nem vagyok szép, vannak nálam szebb csajok is, nekem tuti soha nem lesz pasim, stb stb. Aztán 10.-ben betoppant az első pasim tök véletlenül, amikor nem is vártam. Egy diszkóban ismertem meg. 5 hónapig voltunk együtt. Utána "sorra" jöttek a pasik, most 22 vagyok és egy majd' 5 éves kapcsolatban vagyok. Szóval nem vagy lemaradva, eljön a Te időd is, amikor kölcsönös lesz a szimpátia a fiúval, csak kitartás! :)
2013. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát utolsó... detto :D 22 vagyok és 5 éves kapcsolat..
2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!