Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hét után megcsókolni rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét után megcsókolni rámenős lenne?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk barátok, még a nyáron megcsókolt azóta kicsit megváltozott a viszonyunk. Pár hete megkérdezte járnék-e vele, és igent mondtam. Ma van két hete, hogy együtt vagyunk.. ritka beszari vagyok, főleg hogy tudom neki voltak már barátnői előttem, és én nekem egy barátom se, semmi tapasztalatom nincs, se csók se semmi.

Viszont szeretném ha ő ezt nem látná rajtam, nem akarom tovább húzni a dolgot.. nyomulósnak tűnnék ha 2 hét után megcsókolnám? (nem feltétlen nyelvesre gondolok)

15/L vagyok, ő 15/F elmúlt.


2013. nov. 11. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csókold meg.
2013. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után összeházasodtam vele...
2013. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd alakul ez még. :)

Nem tudok azonosulni a problémával, mert nem vagyok már 15 éves, és később már kb. a csókkal kezdődik a "járás", tehát nem kell külön megbeszélni sem. Szerintem, ha ő a tapasztaltabb, hagyd, hogy ő irányítson, diktálja az ütemet.

2013. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A barátnőimet megkérdeztem ők azt mondták, várjak még mert ez túl rámenős. :/

De köszi a választ:)

3. válaszoló.. hát igazából ez most is így működik, csak utána vártunk vele még és csak most kezdtünk járni. :)

2013. nov. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!