Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más 15 éves nincs megrökönyödv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 15 éves nincs megrökönyödve azon, hogy "mit kéne" csinálniuk ilyen korban, vagy mit kellett volna már?

Figyelt kérdés

Úgy értem.. 13 évesen minimum hogy elvesztetted a szüzességed, utána menő jó pár évvel idősebb pasival járni, minden héten buliba járni, ahonnan teljesen szétcsúszva kell hazajönni, majd az ott történteket boldogan elmesélni másoknak?-Esetleg facebookon villogni vele "hű de részeg voltam szombaton". Tényleg ennyire menő lenne 14-15 évesen r*bancnak lenni?

Tisztelet a kivételnek ^^


2013. nov. 11. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Ez miért lenne ri..bancság te gyökér?

Ha nincs párja hadd csinálja! Ne féltékenykedj!

2013. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Igazad van, nem ez a riba**ság, amit leírtam, de sajnos már az is "divat"...

nem vagyok féltékeny. Mire lennék? Lehet nem kéne ennyire kiakadnom, csak zavar, hogy van aki azért nézi le az embert, mert nem viselkedik úgy, mint ahogy fent említettem.

2013. nov. 11. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazat adok a kérdezőnek.

Nem akarok menő lenni, (szerintem te sem), de szégyen, hogy már annak is az az ára, hogy a bulikban segghülyére igyam magam, aztán váltogassam a pasijaim/csajaim naponta, mert nincs jobb dolgom -.- a fb meg már egy másik dolog. De szintén szánalom. Nekem nincs is. Minek? Ha meg akarom keresni a barátaim, barátnőim, megtalálom őket :D ott a telefon, email, sms... na mindegy

2013. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!