Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön. Többször találkoztunk és elég jól elvoltunk. Nemrég beszélt a BFemmel és azt mondta neki h csak arra kellek. Nemsokkal ezután felhívott magához de nemet mondtam neki. Ezután még neki állt feljebb. Próbálom elkerülni, nem foglalkozni vele de szerelmes vagyok és hát ilyenkor az ember nem gondolkozik reálisan. Mit csináljak?

2013. nov. 11. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Továbbra se foglalkozz vele, mert amint megdug, nem fogsz kelleni neki.
2013. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elöttem irták. Ne engedj neki, ha nem csak egy szexet akarsz. Ha meg megkapja, akkor tuti ribizlinek fog nevezni a hátad mögött. Ezt most hagyd ki :)
2013. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm [: megfogadom[:
2013. nov. 11. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

eszed ágába se jusson leállni vele!!! :O

hány éves vagy?

16/L

2013. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16
2013. nov. 11. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!