Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha engem az átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha engem az átlagos, visszafogott lányok izgatnak fel? 18/F

Figyelt kérdés

Iszonyatosan vonzanak a sötét hajú/szemű,és kicsit csendesebb,aranyosabb lányok akiket mindenki átlagosnak mond.A nagyhangú,/szőke/modelltestű lányok alig érdekelnek.


Itt egy példa:

[link]


Ezt a lányt mindenki leminősítette pedig nekem ideál.Arányos arc,szép száj,fogak,hosszú sötét haj,az alakja se rossz a szemüvege is tetszik..

Mondjuk nagyon fiatalka de külsőre teljesen jó.

Más is van így?


2013. nov. 15. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,csak ezek ugyanúgy nem szoktak szóba állni velem,mint a többi. :)
2013. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi vagyok, bár nem ismerek olyat, akinek ez kéne :P

De úgy látom hála vannak még ilyenek :D

2013. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális, én is így vagyok vele :) vagy pedig sok hülye van velünk együtt :)
2013. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen típusú nő vagyok és engem még szépnek is tartanak, mégsem vagyok elég jó a pasiknak.
2013. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak bebeszéled magadnak. :)
2013. nov. 15. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ízléseken nem lehet vitatkozni,szóval ez teljesen a te magánügyed.A te szemszögedből nézve teljesen normális,mások véleménye meg nem mérvadó.Ami engem illet,én ezt abszolút normális dolognak látom,neked ez teszik,pont.
2013. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Én ilyen típusú lány vagyok (ha szeretnéd, küldhetek képet), és jó látni, hogy valakinek mi is tetszünk. :)


20/L

2015. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!