Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám visszahódítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám visszahódítani? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel megismerkedtem már lassan 1 éve... Nem igazán foglalkoztunk egymással néha beszélgettünk és ennyi! Neki barátnője van nekem pedig csak a buli számított! És nem is tetszett igazán a srác! Aztán pár hónapja jobban megismerkedtünk és valahogy nagyon megtetszett! Kb 1 hónapig kavartunk és mondta, hogy választani fog köztem és a barátnője között de én már nem birtam várni és megkértem hogy döntsön! Nem mellettem döntött! Hetekig nem is láttam nem beszéltünk, pár napja pedig újból beszélgetni kezdtünk! Azt mondta nem múltak el az érzései amit irántam de mivel sürgettem inkább maradt a biztos mellett! De azt mondja többet gondol rám mint eddig és hiányzik neki ami volt és a mai napig nem mondja hogy jól döntött mert nem hiszi hogy jól döntött de már ez van! Én nem tudok lemondani róla, mert még soha senkinél nem éreztem ezt amit nála... Nem vagyok rámenős csaj, pont ez tetszett meg neki bennem (elvileg) és hogy más gondolkodásom van mint a többi velem egykoru lánynak. De most tanácstalanul gondolkodom éjjel nappal hogy van e esély még hogy együtt leszünk, vagy értelmetlen e az egész. 18/L

2013. nov. 15. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be a fazonnak, mert kamuzik.
2013. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!