Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam? Már semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam? Már semmit nem akar tőlem ezek után? Mit tegyek, hogy helyre hozzam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki maga a tökéletes pasi számomra.Másfél év távolról bámulás,közösségi oldalainak napi nézése után ma közelebb kerültem hozzá egy véletlen kapcsán.

Csókolóztunk,kicsit tovább mentünk,de nem feküdtem le vele.Utána is tök aranyos volt,hazahozott és még azt is engedte,hogy vezessem kicsit az autóját,pedig baromi drága és nem régen kapta.

Jó volt vele minden,de most félek,hogy nem akar majd semmit már...

Ráadásul ugyanabba a gimibe jár,mint én,szóval nap,mint nap látom.



2013. nov. 16. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nemkommentálom mer csak irígykednék
2013. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ennek mi a köze a szüzességhez???
2013. nov. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezaz, parázz rá és előre temesd el az ügyet, mielőtt egyáltalán egyszer is láttad volna azóta. Vagy inkább nyugodj le, és beszéljetek meg egy sétát. Mondjuk kíváncsi lennék hogy lehet "véletlenül" valakivel csókolózni, ha addig a sarokból bámulás volt a kapcsolat alapja. Nagyon be volt rúgva? :P
2013. nov. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem volt részeg, akkor nagyon sok boldogságot :) majdnem biztos vagyok benne, h összefog jönni! :))
2013. nov. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fannyci válasza:
Szerintem ebbol csak jo fog kisulni ugyhogy nyugi..
2013. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!