Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kezdem unni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdem unni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedtem a barátnőmmel tök érdekes volt minden, ráadásul nyár volt, mentünk ide-oda, játszottam az agyam, ismerkedtem a családdal, a lány történetével... Aztán hozzánk költözött és azóta azt is tudjuk mikor megy a másik szarni....


Iszonyatosan ellaposodott minden, alig öltözik ki, itthoni ruhában látom 90%-ban. Persze az én hibám is, hogy nem megyünk el annyiszor, de már tényleg annyira durva az egész, hogy szinte folyton itthon döglünk és nem csinálunk semmit.


Idővel ezt ő is meg fogja unni én meg már egy ideje unom. Az én dolgom lenne feldobni a kapcsolatot, de mióta folytatódik a suli iszonyatosan leterhelt vagyok, ráadásul szabadidőmben gépeken dolgozom (építek) és csomagokat várok a gépekhez, hogy a jövőben tudjak ezekkel dolgozni és legyen (sok) pénzünk.


Persze ahhoz, hogy később nagyon jó legyen minden most ezekkel a gépekkel, és a tanulmányaimmal kell foglalkoznom, és iszonyatosan feldobná a napjaimat heti 1-2 randi ismeretlen, esetleg vidéki városbeli lányokkal, de egyébként nagyon jól ellennék én egyedül.


Nem a barátnőmmel van baj, mert egy nagyon szép, aranyos és rugalmas lányt találtam, hanem inkább még kéne 1-2 év mire lenne annyi pénzem, hogy kiássam magam a mocsokból és kultúrált életet éljek, többet utazzunk.


1 éve vagyunk együtt egyébként, és leginkább attól félek, hogy ő fogja ezt másodikként megunni, de ő le is lép majd egyben. Akkor meg minek is húzom ezt az egészet? Vagy bízzunk egymásban, hogy sikerülnek a gépek és az éjjel-nappal tanulás-építés helyett majd mehetünk nyaralni akár egzotikus helyekre is?


2013. nov. 16. 04:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Jobban tetszett az, amikor vidéki lányoknak előadhattam a szőke herceget fehér lovon és nem láttak bele abba, hogy valójában dögunalmas hétköznapokat élek. Persze az ő hétköznapjait is gondolom ezek a találkák dobták fel.


Ilyenkor iszonyatosan intenzív "emberlöketeket" kaptam különböző személyiségektől, mindig nagyon kedvesek voltak és általában vágyóak is, egy-egy csók, ölelés, néha több is simán belefért én meg felülhettem egy jól fűtött volánra, bedughattam a zenémet és gurulhattam 200 kilómétert a kényelmes székben miközben bámultam a sosem látott tájakat, hallgattam, néztem az embereket.


Aztán kezdődött újra, más lánnyal, más hellyel, máshol, máshogyan.

2013. nov. 16. 04:45
 2/3 anonim ***** válasza:

abban mindenesetre tévedsz,hogy csak a te dolgod lenne feldobni a kapcsolatot.

amúgy meg ki akadályoz meg abban,hogy elmenjetek moziba,teázóba,színházba,edzésre?

azt,hogy mi lenne a jövőben ekkor meg akkor ha sok pénzem lesz gondolkozást felejtsd el.

a jelenben élj,a jelenben találd meg a boldogságot,a jelenben legyél elégedett.

ettől még lehet tervezni,de nem a jelen rovására.

2013. nov. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked egyrészt nagy problémád,hogy nem értékeled a jelen nyújtotta lehetőségeket,így nem is tudsz élni velük,ebből következően nem tudod megbecsülni a barátnődet sem.Eldobhatod,kereshetsz helyette heti három randilehetőséget,viszont az idő könyörtelenül szaladni fog feletted,szeretni tudó,odaadó,hűséges,ugyanakkor okos és dekoratív nő pedig kevés van.Másrészt nem vagy őszinte saját magadhoz,mert te igenis magát a kapcsolatot unod,vagyis a barátnőddel van problémád,amit még szerintem ő sem tud.Talán az arcába kéne tolni a tényeket.Ennyit azért megérdemelne egy év után.
2013. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!