Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat mondott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mondott?

Figyelt kérdés

Beszélgettem a volt barátomnak a tesójával (férfi) az exem mostani csajáról... És mondtam h szerintem én szebb vagyok mint az csaj, stb. És erre azt mondta a pasi, hogy neki erről szubjektív véleménye van és hogy az nem számít mivel nem tudja az öccse hogy gondolja. Erre mondtam, hogy mondja el hogy mi a véleménye rólam. És azt írta vissza, hogy jobb nő vagyok mint xy.


Ezt csak illemből mondta hogy ne bántson meg vagy tényleg így gondolja? Vagy szerintetek a másik lánynak meg azt mondja, hogy "szerintem te vagy jobb és nem a másik."?

Amúgy 38 éves a pasi, én 25L vagyok.


2013. nov. 16. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban egy komoly probléma....
2013. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem értem miért nem lehet rendes választ adni...
2013. nov. 16. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

te jobbnak látod magad ?


ezt senki nem fogja tudni megválaszolni, még akkor sem ha teszel ki képet. tudod kinek a pap kinek a paplan.

2013. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban nem csak a szépség számít. Hiába vagy szebb, mint az ex mostani nője, ha a mostani nővel inkább van egy hullámhosszon a pasi, mint veled volt. Attól, hogy szép vagy, lehet, hogy a másik nővel értelmesebben tud beszélgetni, jobban meg tud benne bízni vagy akármi.


Az exeken agyalni meg tök fölösleges, attól már nem lesz jobb, hogy állandóan ezen töprengsz, sőt. Lépj tovább te is, jobban jársz, különben saját magad őrlöd fel azzal, hogy nem lépsz tovább. Lesz még más pasi az életben, addig pedig próbálj ki új dolgokat, tanulj, láss világot, élvezd az életet. :)

2013. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!